رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 4 خبر
  • چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۹
  • الأربعاء ۴ ربيع أول ۱۴۴۲
  • 2020 Wednesday 21 October

گزیده‌ی خطبه‌های حجت‌الاسلام نقوی در نماز جمعه ۹۹/۶/۱۴ به گزارش لنگرود نیوز،  مقام معظم رهبری در دیدار تصویری ۲ شهریورماه با هیئت دولت، ابراز نگرانی کردند و فرمودند از اینکه مدیریت فضای مجازی در اختیار دیگران است، نگران هستیم و ما باید یک شبکه‌ی ملی اطلاعات را ساماندهی بکنیم. متاسفانه دولت‌ها در راه‌اندازی این شبکه […]

گزیده‌ی خطبه‌های حجت‌الاسلام نقوی در نماز جمعه ۹۹/۶/۱۴

به گزارش لنگرود نیوز،  مقام معظم رهبری در دیدار تصویری ۲ شهریورماه با هیئت دولت، ابراز نگرانی کردند و فرمودند از اینکه مدیریت فضای مجازی در اختیار دیگران است، نگران هستیم و ما باید یک شبکه‌ی ملی اطلاعات را ساماندهی بکنیم.
متاسفانه دولت‌ها در راه‌اندازی این شبکه کوتاهی کردند و این یک خطر است برای جامعه‌ی ما که فرزندانمان ساعت‌ها در فضایی حضور دارند که مدیریتش با دشمن است.
راه‌اندازی این شبکه، اصالت و فرهنگ ما را حفظ می‌کند. رهبری از سال ۹۰ به این موضوع تاکید دارند. ما از دولت می‌خواهیم، در این چند ماه باقی‌مانده برای این موضوع اهتمام جدی داشته باشد.
همچنین از مجلس توقع داریم، از اولین برنامه‌هایش، همین موضوع راه‌اندازی شبکه ملی اطلاعات باشد.

حجت‌الاسلام نقوی با بیان اینکه در آموزش و پرورش به مسئله‌ی پرورش و تربیت توجه نمی‌شود به بخشی از سخنان آقا اشاره کردند: این را بدون هیچ ملاحظه‌ای می‌توان گفت که مسئله‌ی پرورش در آموزش و پرورش مورد توجه جدی قرار نگرفته است.
اگر ما امروز می‌شنویم که مسئولی خیانت می‌کند، این از آنجا پیدا می‌شود که انسان خودساخته‌ای تربیت نشده؛ اگر مسئولی بعد از گرفتن مسئولیت اموال بیت‌المال را متعلق به خود می‌داند مشکل از تربیت اوست.
برای اینکه ما در آینده چنین مشکلاتی نداشته باشیم، باید نسل خودساخته‌ای را تربیت بکنیم و این مسئولیت با آموزش و پرورش است.

اخبار مرتبط