رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May

فرمانده انتظامی لنگرود از کشف ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد. سرهنگ مجید نیکویی در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با اعلام این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق ماموران انتظامی لنگرود پس از انجام تحقیقات محل دپوی چوب‌های قاچاق را در این شهرستان شناسایی کردند. این […]

فرمانده انتظامی لنگرود از کشف ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ مجید نیکویی در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با اعلام این خبر اظهار کرد: در اجرای طرح مبارزه با قاچاق ماموران انتظامی لنگرود پس از انجام تحقیقات محل دپوی چوب‌های قاچاق را در این شهرستان شناسایی کردند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه پس از هماهنگی قضائی ماموران پلیس به محل نگهداری چوب‌ها اعزام شدند افزود: در بازرسی از این مکان ۱۰ تن چوب جنگلی قاچاق کشف و در این راستا ۲ متهم دستگیر شدند.

وی ادامه داد: کارشناسان ارزش چوب‌های کشف شده را ۲۰۰ میلیون ریال برآورد کردند و متهمان ۳۳ و ۴۷ ساله برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان با اشاره به اینکه قطع درختان جنگلی به تاراج بردن منابع ملی بوده و تبعات زیست محیطی زیادی را در پی دارد از شهروندان خواست، در صورت مشاهده فعالیت غیرقانونی قاچاقچیان مراتب را سریعا به پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود