رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

کشف انبار اقلام احتکاری یک میلیاردی در لنگرود لنگرودنیوز- فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار اقلام احتکاری به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در شهرستان لنگرود خبر داد. سردار “عزیزاله ملکی” در این خصوص گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقدار زیادی اقلام خوراکی احتکار شده در یک انبار در […]

کشف انبار اقلام احتکاری یک میلیاردی در لنگرود
لنگرودنیوز- فرمانده انتظامی استان از کشف یک انبار اقلام احتکاری به ارزش یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال در شهرستان لنگرود خبر داد.
سردار “عزیزاله ملکی” در این خصوص گفت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو مقدار زیادی اقلام خوراکی احتکار شده در یک انبار در شهرستان لنگرود، بلافاصله پلیس برای بررسی موضوع وارد عمل شد.
این مقام ارشد انتظامی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از شناسایی این انبار با کنترل نامحسوس محل مورد نظر و اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی قضائی با دادستان شهرستان و به همراه نمایندگان اداره تعزیرات و صمت به این مکان اعزام شدند.
وی تصریح کرد: در بازرسی از این انبار اقلام احتکاری از قبیل ۳ تن و ۳۷۶ کیلوگرم روغن، یک تن و ۷۱۰ کیلوگرم نشاسته، یک تن و ۳۵۰ کیلوگرم شکر، ۲۴۰ کیلوگرم مربای قنادی، ۲۴ کیلوگرم ژله، هزار لیتر گلاب، ۳ هزار و ۳۰۰ صفحه کیک، هزار و ۳۲۰ عدد روغن قنادی، ۸۰۰ عدد رنگ خوراکی، هزار عدد کاغذ شیرینی، ۵۰۰ بسته وانیل، ۸۵ عدد قیف قنادی، ۴۶ عدد ظرف پیتزا، ۴۵ عدد دستکش، ۱۰۰ عدد ماسوره، ۲۰ کیلوگرم بکین پودر، دو کارتن سوزن منگنه، ۱۰ کیلوگرم دارچین، ۱۰ کیلوگرم ژلاتین، دو توپ پارچه و ۱۰ کیلوگرم آرد نخودچی کشف شد.
سردار ملکی به دستگیری متهم ۴۷ ساله و معرفی وی به مرجع قضائی اشاره کرد و اظهار داشت: ارزش ریالی کالای‌های کشف شده از سوی کارشناسان یک میلیارد و ۵۰ میلیون ریال برآورد شده است.
فرمانده انتظامی استان گیلان در پایان بر عزم جدی پلیس در برخورد با محتکران و افراد سودجو تاکید کرد و از شهروندان خواست، هرگونه اخبار مربوط به احتکار و قاچاق کالا و ارز را از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود