رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

به گزارش لنگرودنیوز – فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از توقیف خودرو پژو ۲۰۶ و کشف دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد . سرهنگ “مجید نیکویی”با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری ماموران یگان امداد در ایست و بازرسی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه […]

به گزارش لنگرودنیوز – فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از توقیف خودرو پژو ۲۰۶ و کشف دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد .
سرهنگ “مجید نیکویی”با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری ماموران یگان امداد در ایست و بازرسی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد افزود: راننده خودرو پژو که مردی ۴۵ ساله بود با هماهنگی قضایی با دادستان لنگرود دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و می‌طلبد در مبارزه با پدیده شوم موادمخدر که به عنوان مهمترین عامل و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی است، همه نهادها و مردم، همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود