رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 11 خبر
  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

به گزارش لنگرودنیوز – فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از توقیف خودرو پژو ۲۰۶ و کشف دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد . سرهنگ “مجید نیکویی”با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری ماموران یگان امداد در ایست و بازرسی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه […]

به گزارش لنگرودنیوز – فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از توقیف خودرو پژو ۲۰۶ و کشف دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در این شهرستان خبر داد .
سرهنگ “مجید نیکویی”با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر با همکاری ماموران یگان امداد در ایست و بازرسی حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ مشکوک شده و آن را متوقف کردند.
این مقام انتظامی با اشاره به اینکه در بازرسی از این خودرو دو کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک کشف شد افزود: راننده خودرو پژو که مردی ۴۵ ساله بود با هماهنگی قضایی با دادستان لنگرود دستگیر و با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان خاطرنشان کرد: پلیس با تمام توان در راستای تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند و می‌طلبد در مبارزه با پدیده شوم موادمخدر که به عنوان مهمترین عامل و سرمنشاء بسیاری از ناهنجاری‌های اجتماعی است، همه نهادها و مردم، همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

اخبار مرتبط