رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از کشف ۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد. به گزارش لنگرود،سرهنگ ” مجید نیکوئی ” در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق فرآورده‌های سوختی واحد گشت پلیس حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی شهرستان به دو دستگاه خودروی نیسان وانت، مشکوک شده […]

فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود از کشف ۳ هزار لیتر گازوئیل قاچاق در این شهرستان خبر داد.
به گزارش لنگرود،سرهنگ ” مجید نیکوئی ” در تشریح این خبر گفت: در راستای اجرای طرح مبارزه با قاچاق فرآورده‌های سوختی واحد گشت پلیس حین گشت زنی در محورهای مواصلاتی شهرستان به دو دستگاه خودروی نیسان وانت، مشکوک شده و آن‌ها را برای بررسی متوقف کردند.
وی ادامه داد: بعد از بررسی مدارک مشخص شد رانندگان خودروی‌های مورد نظر فاقد مجوز حمل فرآورده‌های سوختی بوده که در بازرسی از این خودروها مقدار ۳ هزار و ۸۰ لیتر سوخت قاچاق از نوع گاززوئیل کشف و ۲ نفر دستگیر و خودروهای متهمان نیز توقیف شد.
سرهنگ نیکوئی با اشاره به این که متهمان ۲۹ و ۳۴ ساله برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شدند افزود: کارشناسان ارزش سوخت قاچاق کشف شده را بالغ بر ۷۰ میلیون ریال عنوان کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در خاتمه ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در خصوص مبارزه بی‌امان با قاچاق، مسؤولیت پلیس در این خصوص بیش از پیش بوده و برابر دستورالعمل‌ها و ابلاغیه‌های صادره به صورت کاملا فعال و جهادی با این پدیده شوم برخورد می‌شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی