رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۸
  • الأحد ۲۳ جماد أول ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 19 January

به گزارش لنگرود نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان با اخذ مجوز ورود به منزل از سوی مقام محترم قضایی، اجزای حیوانات وحشی و ادوات شکار از منزل مسکونی کشف و ضبط شد. سید امین نجات رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود با اعلام این خبر افزود، […]

به گزارش لنگرود نیوز به نقل از روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گیلان با اخذ مجوز ورود به منزل از سوی مقام محترم قضایی، اجزای حیوانات وحشی و ادوات شکار از منزل مسکونی کشف و ضبط شد.

سید امین نجات رییس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان لنگرود با اعلام این خبر افزود، کارشناسان و یگان حفاظت محیط زیست شهرستان پس از انجام بیع متقابل سوری با متهم پرونده مبنی بر خرید اجزای جانور وحشی در قبال ثمن معین، وی را دستگیر و با اخذ دستور قضایی و در معیت پلیس اطلاعات نیروی انتظامی شهرستان لنگرود ضمن ورود قانونی به منزل مسکونی در شهر اطاقور لنگرود، یک قبضه سلاح شکاری، ۲۳۵ عدد فشنگ ساچمه ای و چهارپاره و اجزای حیوانات مختلف را کشف و ضبط نمودند که متهم تحت الحفظ به مراجع قضایی معرفی گردید.

وی ضمن قدردانی از همکاری دادستان محترم عمومی و انقلاب و پلیس اطلاعات نیروی انتظامی لنگرود در پیگیری تخلفات حوزه محیط زیست، خواستار اشد مجازات مرتکب بزه انتسابی شد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
707
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
670
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی