رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

درباره ما - جامعه خبری تحلیلی لنگرود

جامعه خبری تحلیلی لنگرود

سردبیر: شورای سردبیری

لنگرود نیوز اولین رسانه خبری تحلیلی شهرستان لنگرود و از سایت های پیشگام استان گیلان است که کار خود را از سال ۱۳۸۳ شروع کرده است و تلاش دارد آخرین خبرها و گزارش‌ها از مهم‌ترین اتفاقات روز گیلان ,ایران و جهان را بروز در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

ارزش های جامعه خبری تحلیلی لنگرود

اسلام به عنوان دین کامل برای سعادت فرد و جامعه، مهدویت و فرهنگ پویای انتظار، عدالت در همهٔ عرصه‌های اقتصادی، سیاسی و فرهنگی؛ مردم سالاری دینی، آزادی در عرصه اندیشه و عمل در چارچوب قانون، تولید علم و فناوری، قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران

 «جامعه خبری تحلیلی لنگرود » گلچینی از اخبار، تحلیل‌ها، عکس‌ها، کاریکاتورها و نیز منابع صوتی، تصویری جذاب برای کارشناسان، تصمیم‌سازان سیاسی، فرهنگی و اقتصادی کشور و عموم مردم را ارائه می‌دهد.

علاوه بر این،جامعه خبری تحلیلی لنگرود تلاش دارد فضایی سالم و منطقی برای اظهارنظر دربارهٔ اخبار، تحلیل‌ها و موضوعات روز در اختیار بینندگان محترم قرار دهد.

صاحب نظران، کارشناسان و اهل فکر و قلم می‌توانند مقالات، یادداشت‌ها، اخبار و منابع صوتی و تصویری خود را از طریق بخش ارتباط با ما در اختیار دیگر بینندگان جامعه خبری تحلیلی لنگرود قرار دهند.

بینندگان محترم جامعه خبری تحلیلی لنگرود هم‌چنین می‌توانند با ارائه نظرات خود در ذیل مقالات، یادداشت‌ها، اخبار و منابع بصری، در تکمیل و تعمیق محتوای ارائه شده مشارکت نمایند.