رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 18 June

لنگرود نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری چاف و چمخاله، هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و ترویجگران فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در سطح کشور می باشد. پیام شهردار ذاکری: فرهنگ ایمنی،شهری ایمن،زندگی آرام هفتم مهرماه روز پاسداشت سربازانی […]

لنگرود نیوز به نقل از روابط عمومی شهرداری چاف و چمخاله، هفتم مهرماه روز آتش نشانی و ایمنی، روز قدردانی از تلاش شبانه روزی آتش نشانان پر تلاش و ترویجگران فرهنگ ایمنی و پیشگیری از حوادث و سوانح در سطح کشور می باشد.

پیام شهردار ذاکری:165412_914

فرهنگ ایمنی،شهری ایمن،زندگی آرام

هفتم مهرماه روز پاسداشت سربازانی است که هر لحظه در لباس آتش نشانی بیدارند تا آتش ویرانگرحوادٍث را در زندگی همنوعان خود خاموش کنند. دلیر مردانی که بی ادعا و گمنام خواب شیرین بر خود حرام کرده تا خواب خلق خدا در رویاهای امنیت و زیبای غرق باشد.

بی شک می توان آتش نشانان را نزدیک ترین افراد به سربازان میهن دانست که هر لحظه در جهت حفظ مال و آسایش مردم آماده ایثار و فداکاری هستند.

اینجانب ضمن تقدیر و تشکر از خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان خدوم و زحمتکش در شهرها و روستاهای کشور، علی الخصوص آتش نشانان زحمت کش شهر چاف و چمخاله، که با از خود گذشتگی و ایثارجان خود همواره در مواجهه با خطر، با جسارت و شجاعت، برای نجات آسیب دیدگان تلاش کرده اند و با اثبات عملکرد خود به عنوان ناجیان مردم عزیزمان همواره و در همه حال آماده خدمت و جانفشانی هستند تبریک عرض می نمایم.

امید است برای ساختن شهر چاف و چمخاله در  کنار هم ساعی باشیم.

                                                                                                رضا همام ذاکری

شهردار چاف و چمخاله

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
492
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
455
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی