رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • السبت ۲۱ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 21 September

جامعه خبری تحلیلی لنگرود،فرماندار شهرستان لنگرود با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح ذیل است: بسم الله الرحمن الرحیم ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت ایام ماه مبارک رمضان بی تردید نقش و جایگاه […]

جامعه خبری تحلیلی لنگرود،فرماندار شهرستان لنگرود با صدور پیامی فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه، روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به دست اندکاران عرصه روابط عمومی تبریک و تهنیت گفت.

متن پیام به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادت ایام ماه مبارک رمضان
بی تردید نقش و جایگاه روابط عمومی ها به عنوان یکی از بسترها و ظرفیت های اطلاع رسانی و حلقه اتصال سازمان ها و نهادها با افکار عمومی می تواند تاثیر بسزایی در جلب مشارکت و پاسخگویی به دغدغه های شهروندان و تقویت اعتماد،امیدواری ، همدلی و همفکری بیشتر بین مدیران و مردم داشته باشد.
بنابراین روابط عمومی موفق باید همیشه نه در حاشیه بلکه در متن باشد، عملیاتی و میدانی در صحنه حضور داشته و تحلیل محتوایی به مدیر خود دهد و ضمن اینکه نخستین یاریگر خبرنگاران در تهیه اخبار و گزارش ها به شمار می رود بتواند با استفاده از ظرفیت اصحاب رسانه ارتباط دو سویه با افکار عمومی برقرار نماید.
اینجانب به نوبه خود فرارسیدن ۲۷ اردیبهشت ماه؛ روز ملی ارتباطات و روابط عمومی را به تمامی فعالان عرصه ارتباطات و اطلاع رسانی بویژه به جامعه خدوم و پرتلاش مدیران و کارشناسان روابط عمومی دستگاه های دولتی تبریک عرض نموده و توفیق روز افزون این عزیزان را از درگاه ایزد متعال مسئالت می نمایم.

در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال رونق تولید نامگذاری شده از تمامی مدیران و مسئولین سازمان ها، ادارات و شهرداری ها انتظار می رود ضمن تجلیل از روابط عمومی های برتر با برنامه ریزی و حمایت عملی، تقویت و ارتقای روابط عمومی ها را جدی بگیرند و این ظرفیت کلیدی و اثر بخش را در تبیین خدمات و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و اقدامات دولت تدبیر و امید را بیش از گذشته فعال کنند.

محمد رنجبر نیاول
سرپرست فرمانداری شهرستان لنگرود

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
587
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
550
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی