رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May

طی عملیاتی توسط مامورین و کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست لنگرود، بازار لنگرود مورد پایش قرار گرفت. به گزارش لنگرود نیوز به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان، با شروع فصل مهاجرت پرندگان به استان و شکار غیرمجاز آنان توسط شکارچیان و توزیع غیرقانونی در سطح بازار، مأمورین محیط زیست پاسگاه محیط بانی چاف و […]

طی عملیاتی توسط مامورین و کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست لنگرود، بازار لنگرود مورد پایش قرار گرفت.

به گزارش لنگرود نیوز به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست گیلان، با شروع فصل مهاجرت پرندگان به استان و شکار غیرمجاز آنان توسط شکارچیان و توزیع غیرقانونی در سطح بازار، مأمورین محیط زیست پاسگاه محیط بانی چاف و چمخاله به همراه کارشناسان اداره حفاظت محیط زیست در ادامه پایش و بازدیدهای مستمر خود از بازارهای شهرستان، تعداد ۶ قطعه پرنده از نوع خوتکا و اردک سرسبز راکشف، ضبط و معدوم کردند.

 

سیدامین نجات رییس اداره حفاظت محیط زیست لنگرود با اعلام این خبرگفت: با شروع فصل سرما و مهاجرت پرندگان به استان ، متأسفانه برخی از افراد مبادرت به حمل ، عرضه و فروش پرندگان می نمایند که با برخورد قانونی مأموران اجرایی مواجه خواهند شد.

 

وی در ادامه افزود، حمل، عرضه و فروش جانوران وحشی جرم بوده و قانونگذار مجازات حبس و جزای نقدی را برای جرم مذکور پیش بینی کرده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود