رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود: شهر خرمشهر بعد از ۳۵ روز ایستادگی و مقاومت رزمندگان به ویژه جوانان این شهر در ۴ آبان سال ۵۹ به اشغال رژیم بعثی درآمد. عملیات بیت المقدس در ۳۰ دقیقه بامداد ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۶۱ با رمز یا علی ابن ابی طالب شروع شد و در ساعت۱۱ […]

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود: شهر خرمشهر بعد از ۳۵ روز ایستادگی و مقاومت رزمندگان به ویژه جوانان این شهر در ۴ آبان سال ۵۹ به اشغال رژیم بعثی درآمد. عملیات بیت المقدس در ۳۰ دقیقه بامداد ۱۰ اردیبهشت ماه سال ۶۱ با رمز یا علی ابن ابی طالب شروع شد و در ساعت۱۱ صبح روز سوم خرداد سال ۶۱ پس از ۲۴ روز به طور کامل آزاد شد این عملیات بزرگترین عملیات جنگ بود که ۵ هزار و ۷۰۰ کیلومترمربع از خاک ایران آزاد شد و بیش از ۱۹ هزار نفر از ارتش بعثی به اسارت نیروهای جمهوری اسلامی ایران درآمدند.

به همین مناسبت همزمان با سالروز آزادی خرمشهر برنامه های مختلفی در سطح شهرها برگزار می شود که امسال در شهرستان لنگرود بیش ار ۲۰ برنامه در راستای بزرگداشت حماسه سوم خرداد برگزار شد‌‌.

اجرای طرح ویزیت رایگان در روستای سرلیل بخش اطاقور لنگرود

در سالروز حماسه آزادسازی خرمشهر،به همت بسیج جامعه پزشکی سپاه ناحیه لنگرود برنامه ویزیت رایگان در روستای سرلیل بخش اطاقور لنگرود انجام شد.

این برنامه در خانه بهداشت روستای سرلیل بخش اطاقور شهرستان لنگرود با حضور کادر پزشکی درمانگاه امام حسن(ع)سپاه ناحیه لنگرود انجام و کادر پزشکی افراد نیازمند و محروم این روستا را به صورت رایگان ویزیت کردند.


افتتاح یک واحد مسکن محرومین در روستای ششکلایه بخش اطاقور لنگرود

یک واحد مسکن محرومین که به همت معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود و با کمک بسیجیان اردوهای جهادی تأسیس شده بود،افتتاح و به فرد نیازمند تحویل داده شد.


تهیه و اهدای جهیزیه به دو خانواده محروم بخش اطاقور

در ایام حماسه سوم خرداد و سالروز آزادسازی خرمشهر،به همت معاونت بسیج سازندگی سپاه ناحیه لنگرود به دو خانواده محروم بخش اطاقور لنگرود دو سری جهیزیه اهدا شد.

در این برنامه خداپسندانه،به دو خانواده محروم این بخش که در تأمین جهیزیه فرزندان خود ناتوان بودند،یک سری لوازم زندگی مانند یخچال،بخاری،تلویزیون و… اهدا شد تا این خانواده ها بدون دغدغه بتوانند آغاز زندگی فرزندانشان را جشن گرفته و آنان را به خانه بخت بفرستند.

اخبار مرتبط



وعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی