رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
  • السبت ۲۷ جماد ثاني ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 22 February

  بدون تردید یکی از مهمترین ارگان‌هایی که نقش موثری در تصمیم گیری های یک جامعه و ایجاد نشاط ، انگیزه و پیشرفت را برعهده دارد ، اداره ورزش و جوانان است که می تواند با ایجاد فضای سالم و اشاعه ورزش و فرهنگ و سوق دادن جوانان به امور و فعالیت های سالم نقش […]

 

بدون تردید یکی از مهمترین ارگان‌هایی که نقش موثری در تصمیم گیری های یک جامعه و ایجاد نشاط ، انگیزه و پیشرفت را برعهده دارد ، اداره ورزش و جوانان است که می تواند با ایجاد فضای سالم و اشاعه ورزش و فرهنگ و سوق دادن جوانان به امور و فعالیت های سالم نقش آفرین باشد.
استان گیلان و لاهیجان با توجه به پتانسیل های فراوان خود در بخش های مختلف اقتصادی ، فرهنگی ،گردشگرپذیری و اجتماعی همواره برای کشور عزیزمان مهم بوده است .
لاهیجان با توجه به موقعیت تاریخی و فرهنگی و اهمیتی که مردم شهر به تمام امور جاری در منطقه خود می دهند مورد توجه است .
اداره ورزش و جوانان شهرستان لاهیجان بعد از گذراندن یک دوره که همراه با حاشیه و عدم برنامه ریزی مواجه بود ، نیاز به انتصابی شجاعانه از طرف مدیرکل و مسئولین مربوطه در حوزه ورزش و جوانان را طلب می‌کرد .
که این انتصاب جداگانه همراه باشد با تخصص ،شناخت ،برنامه محور بودن، ایجاد تعامل و همدلی ، استفاده از تمام ظرفیت های موجود و بعد از چند آزمون و خطا با انتصاب فروغ اسلام پرست توانست بر مسائل فوق دست یابدو انسجام و همدلی در جهت پیشرفت ورزش و حوزه جوانان را به مرور رقم بزند.

ازنگاه تخصصی اداره کل جوانان ورزش گیلان ومسئولین استانی اگر در آینده بخواهد یکی از تصمیمات خود را به عنوان افتخار برای خود در نظر بگیرد ،بدون تردید انتصاب اسلام پرست به عنوان مسئول و رئیس اداره ورزش و جوانان لاهیجان را می توانند نام ببرند، که این انتصاب در عین بی حاشیه بودن ،کار با برنامه ، مطالعه را سرلوحه مجموعه خود قرار داده و عملکرد مناسبی را از نظر ورزشکاران ، سیاسیون ،صاحبنظران و شهروندان داشته است.

با نگاهی گذرا به عملکرد اداره ورزش وجوانان لاهیجان درسال جدید ب به نکا ت خوب وامیدوارکننده ای از آینده ورزش شهرستان میتوان دست یافت .

ازجمله کارهای صورت گرفته شامل ؛ساماندهی هیئت های ورزشی ،
برگزاری جلسات مختلف جهت برنامه ریزی های مختلف برای دوره های کوتاه و بلند مدت با هیئت های ورزشی،
بررسی برون رفت از مشکل اقتصادی و ایجاد راهکار برای حل مشکلات اماکن ورزشی که تاکنون پیشرفت بسیار خوبی داشته است،
برگزاری مسابقات مختلف در تمامی رشته های ورزشی همچون رشته‌های فوتبال ، بسکتبال ،تنیس ،والیبال دوچرخه سواری ،کشتی، اتومبیلرانی، ورزش های همگانی وغیره که تمام این رشته های ورزشی در دو بخش بانوان و آقایان با نظم وسطح بالا برگزار شده است.
برگزاری همایش های مختلف با هدف گذاری های مناسب جهت تشویق مردم به ورزش و ارائه فرهنگ بومی و محلی ومعرفی موقعیت گردشگری منطقه ،
تعامل با اشخاص حقیقی و استقبال از رسانه هابه دور ازجناح بندی ها،
که این عوامل یک پارچگی و همدلی را نیز در جامعه و ایجاد شور و نشاط منجر خواهد شدو مطمئننا بااین مسیر ورزش لاهیجان به جایگاه مناسبی دراستان وکشور خواهدرسید.

مهرداد عوض محمدی

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
741
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
704
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی