رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: تعمیر بیش از ۲۹ هزار واحد آسیب‌دیده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پایان یافته است. به گزارش خبرنگار ایسنا،«خواجه‌ای» در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه که دیروز (۲۰ اردیبهشت) با حضور وزیر  بهداشت برگزار شد، با اشاره به خسارت زلزله به شمار فراوان واحد مسکونی در زلزله کرمانشاه، گفت: از این تعداد حدود […]

57654875

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه گفت: تعمیر بیش از ۲۹ هزار واحد آسیب‌دیده در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه پایان یافته است.

به گزارش خبرنگار ایسنا،«خواجه‌ای» در جلسه ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه که دیروز (۲۰ اردیبهشت) با حضور وزیر  بهداشت برگزار شد، با اشاره به خسارت زلزله به شمار فراوان واحد مسکونی در زلزله کرمانشاه، گفت: از این تعداد حدود  ۵۹ هزار واحد تعمیری و ۳۵ هزار واحد احداثی نوع یک و دو هستند.

وی افزود: تا به امروز ۲۲ هزار و ۷۰۰ واحد آواربرداری شده، ۱۵ هزار و ۴۵۴ واحد پی کنی شده، در ۹۲۹۲ واحد اجرای فونداسیون اجرا شده، ۶۲۹۳ واحد اجرای اسکلت انجام شده و ۳۱۰۰ واحد نیز اجرای سقف داشته اند.

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه با اشاره به شروع تعمیرات ۴۴ هزار و ۴۴۰ واحد،  گفت: از این تعداد کار تعمیر ۲۹ هزار و ۶۰۰ واحد به پایان رسیده است.

خواجه‌ای با اشاره به معرفی ۸۸ هزار پرونده بازسازی به بانک های عامل گفت: از این تعداد ۵۸ هزار پرونده عقد قرارداد شده است.

وی با بیان اینکه هیچ متقاضی زلزله‌زده‌ای لنگ تسهیلات نیست، افزود: با توجه به اینکه جهت پرداخت تسهیلات معیشتی نیز پرونده به بانک های عامل معرفی می‌شود، حجم پرونده های ارسالی بسیار افزایش یافته و نیاز است بانک ها جهت پاسخگویی مناسب توان خود را بالا برده و نسبت به پرداخت سریع تسهیلات اقدام کنند.

رئیس ستاد بازسازی مناطق زلزله‌زده استان کرمانشاه با بیان اینکه به میزان ۱۵۰۰  میلیارد تومان پرونده احداثی به بانک های عامل معرفی شده است، گفت: تاکنون برای ۱۲۰۰ میلیارد تومان پرونده عقد قرار داد شده است.

خواجه‌ای تصریح کرد: از این میزان نیز تاکنون بسته به پیشرفت کار بازسازی ۴۶۰ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی