رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

به گزارش لنگرود به نقل از با مردم،نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ، با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان ، اظهار داشت: مطالبه گری بسیار خوب است و اگر وجود نداشته باشد مسئولین و نمایندگانی که روی کار می‌آیند نه تنها به وظایف خود عمل نمی‌کنند و سو استفاده می‌کنند بلکه […]

به گزارش لنگرود به نقل از با مردم،نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی ، با حضور در جلسه شورای اداری شهرستان لاهیجان ، اظهار داشت: مطالبه گری بسیار خوب است و اگر وجود نداشته باشد مسئولین و نمایندگانی که روی کار می‌آیند نه تنها به وظایف خود عمل نمی‌کنند و سو استفاده می‌کنند بلکه گاها طلبکار نیز می‌شود.
*مدعی زمین بازار چه ادله‌ای داشت که میلیاردها تومان به او داده شد
وی افزود: در رابطه با ساختمان بانک سپه (ساختمان عظیم در حاشیه استخر لاهیجان) چرا مطالبه گری و ارائه گزارش انجام نمی‌شود، چرا برای پروژه مربوط به زمین بازار توضیح داده نمی‌شود که مدعی چه ادله‌ای داشت که میلیاردها تومان به او داده شد چه‌کسانی در این زمینه نقش داشتند؟ فروش زمین‌هایی که در شهر صورت می‌گیرد با چه شرایطی و چه قیمتی است؟
نیکفر ادامه داد: چرا در باغ شاه یا جایی که اکنون بیمارستان پیروز راه‌اندازی شد پایین‌تر از آن، حدود ۴۰۰ میلیون تومان ۱۵ – ۱۶ سال قبل مدرن‌ترین شبکه فاضلاب ایجاد شد و حتی یک آلاچیق هم آنجا ساخته نشد.
*چرا مردم نباید بدانند چه اتفاقی دارد می‌افتد؟
وی در انتها افزود: ضمن تشکر از اصحاب رسانه، از رسانه‌ها و تریبون‌هایی که به دنبال مسائل و مطالبه گری و احقاق حق مردم در شهرستان هستند می‌خواهم این‌ها را دنبال کنند و به مردم گزارش بدهند، چرا مردم نباید بدانند چه اتفاقی دارد می‌افتد؟ در رابطه با فروش زمین‌های شهرستان باید دید آیا قیمت‌هایی که این زمین‌ها به فروش می‌رسند واقعی است؟

تصاویر/مهرداد گرامی

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی