رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸
  • الثلاثاء ۱۴ شوال ۱۴۴۰
  • 2019 Tuesday 18 June

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: تکمیل مجتمع آبرسانی روستایی بیج شهرستان رشت به ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد. محبعلی رنج ور در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، اظهار کرد: به منظور تکمیل طرح جامع آبرسانی به یک هزار روستای گیلان، یکی از بزرگ ترین مجتمع های آبرسانی روستایی استان در روستای […]

109603

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: تکمیل مجتمع آبرسانی روستایی بیج شهرستان رشت به ۳۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز دارد.

محبعلی رنج ور در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، اظهار کرد: به منظور تکمیل طرح جامع آبرسانی به یک هزار روستای گیلان، یکی از بزرگ ترین مجتمع های آبرسانی روستایی استان در روستای بیج شهرستان رشت در دست ساخت است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، با بیان اینکه با بهره برداری از مجتمع بیج به ۱۲ روستای این شهرستان آبرسانی می شود، گفت: کار لوله گذاری خطوط انتقال و توزیع آب شرب این روستاها به طول ۱۵۰ کیلومتر انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه عملیات ساخت دو باب مخزن زمینی و هوایی در مجموع به حجم یک هزار و ۱۰۰ مترمکعب، یک ایستگاه پمپاژ و دو ساختمان کلرزنی و دیزل ژنراتور در حال اجراست، تصریح کرد: تاکنون بیش از ۱۲۰ میلیارد ریال اعتبار صندوق توسعه ملی برای احداث مجتمع آبرسانی روستایی بیج هزینه شده است.

این مقام مسئول، همچنین یادآور شد: برای اتمام عملیات ساخت این مجتمع به ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که با بهره برداری از آن هشت هزار و ۵۴۰ نفر از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی برخوردار می شوند.

رنج ور، در ادامه از برقراری میز خدمت شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان از ابتدای تیرماه خبر داد و اضافه کرد: میز خدمت در ستاد شرکت و امور آبفار ۱۶ شهرستان استان دایر می شود.

مدیرعامل آبفار گیلان تصریح کرد: تکریم ارباب رجوع و رعایت حقوق شهروندی، تسهیل در انجام امور مراجعه کنندگان و افزایش رضایتمندی آنان و تحقق اهداف سازمانی مبنی بر ارائه خدمات مطلوب به ارباب رجوع از اهداف مهم برقراری میز خدمت در ادارات است.

 

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
492
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
455
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی