رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود،سرپرست فرمانداری لنگرود گفت: مدیریت تنها پرداختن به خدمات رفاهی نیست / تاملی بر آسیب های اجتماعی ایده های نو وپرداختن به موضوعات کمتر دیده شده از سوی مدیران ارشد شهرستان را تنها از زمان ورود محمد رنجبر به عنوان سرپرست فرمانداری لنگرود شاهد هستیم. پس از موضوع جالب گفتمان […]

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود،سرپرست فرمانداری لنگرود گفت: مدیریت تنها پرداختن به خدمات رفاهی نیست / تاملی بر آسیب های اجتماعی
ایده های نو وپرداختن به موضوعات کمتر دیده شده از سوی مدیران ارشد شهرستان را تنها از زمان ورود محمد رنجبر به عنوان سرپرست فرمانداری لنگرود شاهد هستیم. پس از موضوع جالب گفتمان بین نسلی روز گذشته نیز اولین جلسه کارگاه آموزشی با موضوع طلاق عاطفی و سبک زندگی اسلامی با حضور سرپرست فرمانداری لنگرود و روسای ادارات شهرستان لنگرود به همراه زوجین آنان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.


سرپرست فرمانداری لنگرود در این جلسه اظهار داشت: راهبرد جامعه محوری کنترل و کاهش آسیب ها و انحرافات اجتماعی مستلزم مدیریت جمعی است وی طلاق های عاطفی در جامعه را به عنوان یکی از تهدیدات اجتماعی عنوان نمود و افزود: باید راهکاری برای طلاق های عاطفی در شهرستان پیدا کنیم و این مهم در برنامه های مشاوره و آموزشی قابل دستیابی است.

محمد رنجبر اظهار داشت : در راستای فعال کردن و پرداختن به این موضوعات مهم اجتماعی و به منظور تلاش در جهت کاهش آسیب های اجتماعی شهرستان برنامه های خوبی راخواهیم داشت وی افزود: این تشکل ها به دلیل مقبولیت در میان مردم می توانند در بحث پیشگیری و آموزش و مشاوره نقش جدی ایفا کنند به همین منظور اولین قدم را از خودمان و خانواده روسای ادارات شروع کردیم نه اینکه گروه هدف باشند بلکه مدیریت تنها پرداختن به خدمات رفاهی آب و برق ، راه و… نیست بلکه راه برون رفت از آسیب های اجتماعی نظیر کنترل و پیشگیری از وقوع طلاق در شهرستان باید به عنوان چشم انداز و نقشه راه لحاظ شود و براساس آن عمل کرد.

در ادامه این کارگاه آموزشی دکتر احمد دوست مشاور خانواده بهزیستی یکی از راهکارهای جلوگیری از طلاق عاطفی زوجین را صحبت کردن و ابراز محبت به یکدیگر عنوان نمود و افزود : زوجین باید برای همدیگر وقت بگذازند و به صورت کلامی و رفتاری علاقه خود را به طرف مقابل بروز دهند. مثلا گاهی با انجام دادن کارهایی که برای طرف مقابل خوشایند می باشد سعی کنند محبت خود را نشان دهند. وی مشاوره قبل از ازدواج،آموزش به زوجین،مشورت کردن زن و شوهر را از دیگر راهکارها برشمرد .

به امید آنکه این برنامه ها که با همت فرمانداری و مشاور امور بانوان فرمانداری لنگرود صورت می گیرد فتح باب حرکت جمعی شهرستان در جهت بهبود وضعیت اجتماعی مردم واقع  شود.

تهیه و تنظیم : آمنه جعفری

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی