رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • سه شنبه ۱۷ تیر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۶ ذو القعدة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 7 July

لنگرود نیوز: مدال طلای مرحله فینال جشنواره بین‌المللی اختراعات کره جنوبی BIXPO 2019 به رضا قوامی‌پور کومله، فارغ التحصیل مهندسی برق و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته‌ی کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت ایران تعلق گرفت. به گزارش لنگرود نیوز این جشنواره توسط کمپانی KEPCO (شرکت نیروی برق کره جنوبی) و با حمایت فدراسیون بین‌المللی مخترعین (IFIA) […]

لنگرود نیوز: مدال طلای مرحله فینال جشنواره بین‌المللی اختراعات کره جنوبی BIXPO 2019 به رضا قوامی‌پور کومله، فارغ التحصیل مهندسی برق و دانشجوی کارشناسی ارشد رشته‌ی کارآفرینی دانشگاه علم و صنعت ایران تعلق گرفت.

به گزارش لنگرود نیوز این جشنواره توسط کمپانی KEPCO (شرکت نیروی برق کره جنوبی) و با حمایت فدراسیون بین‌المللی مخترعین (IFIA) با حضور ۱۸۰ شرکت‌کننده از ۳۰ کشور جهان در شهر کوانگجو کره جنوبی برگزار گردید.

در این دوره از جشنواره و در بخش نمایشگاهی آن شرکت‌های بزرگی همچون هیوندای، ایرباس، زیمنس و ABB نیز حضور داشتند. همچنین اجلاس جهانی رهبران انرژی و کنفرانس‌‌های تخصصی حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر از دیگر برنامه‌های این جشنواره بود.

رضا قوامی پور کومله پیش از این در مسابقات جهانی اختراعات کشور آلمان در سال ۲۰۱۷ و در مسابقات سوئیس در سال ۲۰۱۴ موفق به کسب مدال و جوایز ویژه شده بود. وی هم‌اکنون بعنوان مدیرعامل یک شرکت فناور و در قالب یک تیم تخصصی پروژه های مختلف حوزه فناوری را انجام می دهد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
877
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
840
روز گذشته
سورتمه لنگرود