رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 33 خبر
  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

رئیس امور مالیاتی لنگرود، با اشاره به فعالیت ۱۵ هزار مودی مالیاتی اشخاص حقیقی و ۴۰۰ مودی اشخاص حقوقی فعال در این شهرستان، گفت: به واسطه شیوع کرونا همه مودیان مالیاتی فرصت های دو ماهه یافتند تا کارهای مالیاتی خودشان را در موعد مقرر انجام دهند. امیرارسلان قاسم نژاد در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه شهرستان […]

رئیس امور مالیاتی لنگرود، با اشاره به فعالیت ۱۵ هزار مودی مالیاتی اشخاص حقیقی و ۴۰۰ مودی اشخاص حقوقی فعال در این شهرستان، گفت: به واسطه شیوع کرونا همه مودیان مالیاتی فرصت های دو ماهه یافتند تا کارهای مالیاتی خودشان را در موعد مقرر انجام دهند.

امیرارسلان قاسم نژاد در گفت وگو با ایسنا، با بیان اینکه شهرستان لنگرود ۱۵ هزار مودی مالیاتی اشخاص حقیقی و ۴۰۰ مودی اشخاص حقوقی فعال دارد، اظهار کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا و تعطیلی کسب و کار، اقتصاد و معیشت مردان مورد هجمه قرار گرفته است.

وی با اشاره به دستورالعمل سازمان امور مالیاتی مبنی بر تمدید مهلت ارائه اظهارنامه های مالیاتی، افزود: از ابتدای امسال همه مودیان مالیاتی فرصت های دو ماهه یافتند تا کارهای مالیاتی خودشان را در موعد مقرر انجام دهند.

رئیس اداره امور مالیاتی شهرستان لنگرود، با بیان اینکه مهلت تسلیم اظهارنامه اشخاص حقیقی از ۳۱ خردادماه به ۳۱ مردادماه تمدید شده است، خاطرنشان کرد: تسلیم اظهارنامه اشخاص حقوقی و اجاره املاک نیز با تمدید دو ماهه از ۳۱ تیرماه به ۳۱ شهریورما موکول شد.

قاسم نژاد، با اشاره به تمدید مهلت ارائه اظهارنامه مالیات بر ارزش افزوده بهار امسال از ۱۵ تیرماه به ۱۵ شهریورماه، خاطرنشان کرد: فرصت معاملات فصلی دوره چهارم سال ۹۸ نیز از ۱۵ اردیبهشت ماه به ۱۵ تیرماه و فرصت معاملات فصلی دوره اول امسال از ۱۵ مردادماه به ۱۵ مهرماه موکول شد.

وی از مودیان مالیاتی خواست از این فرصت تمدید شده برای تسلیم اظهارنامه خودشان استفاده کنند و گفت: مودیانی که در موعد مقرر تمدید شده اقدام به ارائه اظهارنامه نکنند، مشمول جرائم مالیاتی خواهند شد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
905
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
868
روز گذشته
سورتمه لنگرود