رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

کشف ۲۳۴ فقره سرقت در لنگرود فرمانده انتظامی لنگرود از کشف ۲۳۴ فقره سرقت در ۳ ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد. به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود،سرهنگ ” مجید نیکویی ” به تشریح اقدامات پلیس شهرستان لنگرود در ۳ ماهه اول سال جاری و کشفیات مربوطه پرداخت. این مقام انتظامی گفت: […]

کشف ۲۳۴ فقره سرقت در لنگرود
فرمانده انتظامی لنگرود از کشف ۲۳۴ فقره سرقت در ۳ ماهه اول سال جاری در این شهرستان خبر داد.
به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود،سرهنگ ” مجید نیکویی ” به تشریح اقدامات پلیس شهرستان لنگرود در ۳ ماهه اول سال جاری و کشفیات مربوطه پرداخت.
این مقام انتظامی گفت: شهرستان لنگرود یکی از توریستی‌ترین شهرستان‌های گیلان است و سالانه جمع کثیری از هموطنان و توریست‌های خارجی از این شهرستان و زیبایی‌هایش دیدن می‌کنند که همین مسئله باعت افزایش برخی جرائم از قبیل تخلفات رانندگی، موادمخدر و سرقت شده است و برای پیشگیری از این معضل چندین مرحله طرح‌های ارتقاء امنیت اجتماعی و پیشگیرانه در سطح شهرستان به اجرا در آمده است.
وی به کشف ۲۳۴ فقره سرقت، دستگیری ۱۶۲ سارق و معرفی آنها به مقام قضائی در ۳ ماهه اول سال جاری اشاره کرد و افزود: در این مدت بالغ بر ۳۶ تن چوب جنگلی قاچاق و ۱۱ قبضه سلاح شکاری غیرمجاز نیز کشف و متهمان آن تحویل مقام قضائی شدند.
سرهنگ نیکویی با بیان اینکه ماموران انتظامی بالغ بر ۱۹ کیلوگرم انواع موادمخدر را در این مدت کشف و ۲ باند تهیه و توزیع موادمخدر را متلاشی کردند بیان داشت: تعداد ۱۹۴ نفر نیز در این رابطه دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.
نیکویی اظهار داشت: از ابتدای سال جاری تاکنون پلیس لنگرود، یک هزار و ۵۰۰ نخ سیگار قاچاق و ۳ هزار و ۳۵۰ لیتر سوخت قاچاق را در سطح این شهرستان کشف کرد‌ه است.
وی تصریح کرد: برابر هماهنگی‌های به‌عمل آمده با مقام قضائی در برخورد قاطع با متخلفان و هنجارشکنان ۳۷۵ دستگاه موتورسیکلت و ۴۵۵ دستگاه خودرو به دلیل عدم رعایت قوانین و مقررات، رانندگی بدون گواهینامه، عدم استفاده از کلاه‌ایمنی، بی‌نظمی در عبور و مرور، تخلفات حادثه‌ساز، حمل کالای قاچاق و مواد‌مخدر و جابجایی اموال مسروقه توقیف شده است.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان این گفت و گو به برگزاری جلسات شورای معتمد پلیس و ارائه آموزش همگانی به شهروندان و آموزش‌های غیرحضوری به منظور تنویر افکارعمومی، پیشگیری از وقوع جرم و تعامل با مسؤولان محلی، ائمه جمعه، بخشداران و دهیاران اشاره داشت و خاطرنشان کرد: به منظور استفاده از پتانسیل مردمی و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی در ۳ ماهه اول سال جاری، بیش از ۱۶ جلسه شورای معتمد پلیس، ۷ جلسه تعامل با اصناف و ۲۱ جلسه آموزش همگانی در مدارس، مساجد، ادارات و دانشگاه‌ها برگزار شده است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی