رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۳ اسفند ۱۳۹۸
  • السبت ۲۷ جماد ثاني ۱۴۴۱
  • 2020 Saturday 22 February

شفقی از بخشداران خواست تا با برگزاری شورای اداری بخش‌ها، شاخص‌های برخورداری مشخص و مشکلات نیز اولویت‌بندی شود تا جلسات بر مبنای اولویت بندی مشکلات برگزار شود. به گزارش خبرنگار جامعه خبری تحلیلی لنگرود، تعدادی از روسای ادارات شهرستان، بخشدار و اعضای شورای اسلامی بخش کومله، اطاقور و فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از کارکنان […]

شفقی از بخشداران خواست تا با برگزاری شورای اداری بخش‌ها، شاخص‌های برخورداری مشخص و مشکلات نیز اولویت‌بندی شود تا جلسات بر مبنای اولویت بندی مشکلات برگزار شود.

به گزارش خبرنگار جامعه خبری تحلیلی لنگرود، تعدادی از روسای ادارات شهرستان، بخشدار و اعضای شورای اسلامی بخش کومله، اطاقور و فرماندهی انتظامی شهرستان و جمعی از کارکنان ستادی نیروی انتظامی امروز (یک‌شنبه، ۲۰ مرداد) با فرماندار جدید لنگرود دیدار و گفتگو کردند.
«سیروس شفقی» در این جلسه ضمن قدردانی از روسای ادارات شهرستان و با تاکید بر اینکه مهمترین دغدغه برای مسئولان باید خدمت صادقانه به مردم باشد، گفت: شهرستان لنگرود از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی برخوردار است که باید با هم‌افزایی گام‌های مثبتی در جهت پیشرفت و توسعه شهرستان برداشته شود.
فرماندار شهرستان لنگرود با بیان اینکه شورای اداری بخش‌ها باید فعال‌تر از گذشته برگزار شود، تصریح کرد: با برگزاری شورای اداری بخش‌ها، شاخص‌های برخورداری مشخص و مشکلات نیز اولویت‌بندی خواهد شد.
شفقی ادامه داد: جلسات آتی نیز بر مبنای اولویت بندی مشکلات برگزار می‌شود.
فرماندار لنگرود با اشاره به اینکه سیمای کلی از بخش‌ها ارائه تا شاخص‌های برخورداری مشخص شود، افزود: ارائه آمار و مستندات موجب می‌شود که توزیع متوازن اعتبارات در مناطق کم برخوردار بیشتر تا هم‌افزایی خوبی در راستای کاهش مشکلات انجام شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
741
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
704
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی