رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

به گزارش لنگرود به نقل از خزر آنلاین شنیده ها حاکی از آن است که سیروس شفقی فرماندار سابق کرج بعنوان گزینه فرمانداری لنگرود با پافشاری مهرداد لاهوتی به وزارت کشور معرفی شده است. به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حاکی از آن است که سیروس شفقی فرماندار سابق کرج بعنوان گزینه فرمانداری لنگرود با پافشاری مهرداد […]

به گزارش لنگرود به نقل از خزر آنلاین شنیده ها حاکی از آن است که سیروس شفقی فرماندار سابق کرج بعنوان گزینه فرمانداری لنگرود با پافشاری مهرداد لاهوتی به وزارت کشور معرفی شده است.

به گزارش خزرآنلاین، شنیده ها حاکی از آن است که سیروس شفقی فرماندار سابق کرج بعنوان گزینه فرمانداری لنگرود با پافشاری مهرداد لاهوتی به وزارت کشور معرفی شده است.

نماینده لنگرود پس از آنکه در تعرفه گزینه های خود از بین محمد رنجبر و جعفر نخستین بعنوان فرماندار به بن بست خورد، اکنون قصد دارد با واسطه هایی در وزارت کشور، شفقی را بعنوان فرماندار لنگرود منصوب کند.

نکته تامل برانگیز ماجرا این است که سیروس شفقی تا همین چندی پیش در پی اجرای قانون منع بکار گیری بازنشتگان، حتی در فهرست معرفی شده برای انتصاب بعنوان یکی از استانداران قرار داشته است.

شفقی که در زمان مدیریت دکتر نجفی در گیلان و البرز صاحب رزومه ای همچون فرماندار آستارا، رشت مرکز استان گیلان، فرماندار کلانشهرکرج و معاون استاندار البرز و همچنین منتخب شهرداری کرج گردید، و در حالی که حتی خود را در فهرست معاونت چندین استانداری و فرمانداری تهران و یا شهردار رشت میدید گویا حالا راضی به فرماندار شدن در شهرستانی همچون لنگرود است! و این سرنوشت معلوم نیست به کجا ختم خواهد شد. آیا انتصاب به سود مهندسی انتخاباتی لاهوتی خواهد بود یا مردم لنگرود باز هم باید فرماندار موقتی برای این شهرستان را تجربه کنند؟

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی