رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸
  • الإثنين ۲۲ رمضان ۱۴۴۰
  • 2019 Monday 27 May

  فرماندار لنگرود در نخستین همایش شهریاران محیط زیست.، با اشاره به اهمیت آموزش در ارتقاءفرهنگ شهروندی بیان داشت فرایند آموزش به ویژه آموزش های همگانی و شهروندی از کارمد ترین راهکار ها در رفع معضلات و مشکلات شهری است. این مقام مسئول با بیان اینکه محیط زیست فقط میراث گذشتگان برای ما نیست بلکه […]

 

فرماندار لنگرود در نخستین همایش شهریاران محیط زیست.، با اشاره به اهمیت آموزش در ارتقاءفرهنگ شهروندی بیان داشت فرایند آموزش به ویژه آموزش های همگانی و شهروندی از کارمد ترین راهکار ها در رفع معضلات و مشکلات شهری است.
این مقام مسئول با بیان اینکه محیط زیست فقط میراث گذشتگان برای ما نیست بلکه به عنوان یک امانت برای آیندگان نزد ماست که باید با فرهنگ سازی و برنامه ریزی مناسب در جهت حفظ آن تلاش کنیم.
وی با اشاره به ضرورت اجرایی شدن هر چه مطلوب تر تفکیک و جداسازی پسماند در مبدأ و گسترش آن در همه سطح شهر یادآور شد :بیشک مد نظر قرار دادن این آموزش ها از سنین پایه به دانش آموزان بر فرهنگ سازی تفکیک پسماند از مبدا و تبدیل آن به عادت همیشگی برای حفاظت از محیط زیست بسیار تاثیر گذار است و همراهی بیشتر شهروندان در نظام مدیریت شهری را به دنبال خواهد داشتم
جادارد از شهردار و شورای شهر لنگرود به جهت اهمیت دادن به اینگونه مباحث مهم و همچنین مشارکت آموزش و پرورش در فرهنگ سازی این امر تقدیر گردد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
470
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
433
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی