رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود،رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران #آموزش_و_پرورش_گیلان گفت: پیش ثبت نام #مدارس_شاهد در پایه اول ابتدایی از اول تا ۱۷ خرداد، پیش ثبت نام در پایه دوره اول متوسطه از اول تا ۱۴ تیر و پیش ثبت نام در پایه اول دوره دوم متوسطه از ۵ تا ۲۱ تیر انجام […]

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود،رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران #آموزش_و_پرورش_گیلان گفت: پیش ثبت نام #مدارس_شاهد در پایه اول ابتدایی از اول تا ۱۷ خرداد، پیش ثبت نام در پایه دوره اول متوسطه از اول تا ۱۴ تیر و پیش ثبت نام در پایه اول دوره دوم متوسطه از ۵ تا ۲۱ تیر انجام می‌شود.

افزود: پیش ثبت نام #مدارس شاهد از طریق #سامانه_سجا به نشانی saja.medu.ir انجام می‌شود.
وی گفت: پس از پایان ثبت نام، دانش آموزانی که امتیاز لازم را کسب کنند یک هفته بعد از اطلاع رسانی باید مدارک مورد نیاز را برای ثبت نام نهایی به مدارس تحویل دهند.

رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران #آموزش_و_پرورش #گیلان افزود: مدیران مدرسه نتایج قطعی ثبت نام در سامانه سجا را ۱۶ مرداد اعلام می‌کنند.

محمد ابراهیم سرعتی زمان پیش ثبت نام دانش آموزان میان پایه مدارس شاهد هم از یکم تا ۱۰ مرداد اعلام کرد و گفت: اولیای #دانش_آموزان شخصا برای ثبت نام در پایه‌های میان پایه به مدارس شاهد مراجعه کنند.

وی تاکید کرد: هیچ آزمونی برای ورود به مدارس شاهد برگزار نمی‌شود و پذیرش در درجه اول تنها براساس اولویت و ارائه مدارک شاهد و ایثارگران و در درجه دوم دانش آموزان برتر علمی، فرزندان فرهنگیان، خیران و شاغلان در #بنیاد_شهید و امور ایثارگران انجام می‌شود.

۱۳ هزار و ۲۵۰ دانش آموز در ۴۵ #مدرسه شاهد گیلان تحصیل می‌کنند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود