رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

نرم‌افزار بومی تجزیه و تحلیل بازی بازیکنان فوتبال همزمان با بازی آنها، و اپلیکیشن پیش‌بینی اتفاقات و نتیجه بازی به همت متخصصان یک شرکت فناوری اطلاعات ایران تولید شد. به گزارش سرویس بازار ایسنا، امین کلاهدوزان اظهار کرد: این شرکت اپراتور تخصصی ارائه ‌دهنده خدمات ارزش افزوده نرم‌فزاری و موبایل در حوزه کودک، نوجوان و […]

57688032

نرم‌افزار بومی تجزیه و تحلیل بازی بازیکنان فوتبال همزمان با بازی آنها، و اپلیکیشن پیش‌بینی اتفاقات و نتیجه بازی به همت متخصصان یک شرکت فناوری اطلاعات ایران تولید شد.

به گزارش سرویس بازار ایسنا، امین کلاهدوزان اظهار کرد: این شرکت اپراتور تخصصی ارائه ‌دهنده خدمات ارزش افزوده نرم‌فزاری و موبایل در حوزه کودک، نوجوان و جوان است و ما اپراتوری هستیم که یکپارچگی مخابرات و آی‌تی را پیگیری می‌کنیم. ‌

وی افزود: تکنولوژی که توسط شرکت ارتباطات سیار هوشمند “امین” رونمایی شد، تکنولوژی‌های‌ تک و بسیار پیچیده‌ای است که در جهان فقط ۴ کشور آن را در اختیار دارند و ایران یکی از این کشورها به شمار می‌رود.

کلاهدوزان با بیان این که مخاطبان ما یعنی کودکان و نوجوانان به فناوری و آی‌تی علاقه فراوانی دارند و تماشای مسابقات فوتبال هم یکی از سرگرمی‌های پرجاذبه برای آنها است، اظهار کرد: ما تلاش کردیم با تلفیق این علایق محصولات فناورانه‌ای را به مخاطبان خود عرضه کنیم که آنها را از تماشاچی منفعل به تماشاچی فعال تبدیل کند.

مدیرعامل شرکت ارتباطات سیار هوشمند امین آنالیز انجام شده توسط نرم‌افزار این شرکت را شامل دو بخش دانست و توضیح داد: یک بخش از تجزیه و تحلیلی که این نرم‌افزار انجام می‌دهد شامل آمار و داده‌های بازی بازیکنان و تیم‌ها مثل تعداد پاس‌ها، تعداد شوت‌ها و تعداد کرنرها است. بخش دوم تجزیه و تحلیل نیز به نقاط قوت و ضعف تیم‌ها می‌پردازد و به این ترتیب مخاطبان ما با  آنالیز بازی لذت عمیق‌تری را از تماشای فوتبال تجربه می‌کنند.

وی با اشاره به قابلیت‌های این نرم‌افزار گفت: این نرم‌افزار قابلیت تبلیغات مجازی را روی تصاویر بازی فراهم کرده است و همچنین نیازی به نصب هیچ سنسوری روی دوربین‌های ضبط مسابقه نیست بلکه با دریافت استریم ویدیوی ضبط شده توسط دوربین، اطلاعات مورد نیاز نرم‌افزار استخراج و مورد پردازش قرار می‌گیرد.

کلاهدوزان در ادامه به معرفی محصول دیگر این شرکت پرداخت و بیان کرد: اپلیکیشن «تین‌کاپ»  محصول دیگری است که به صورت موبایلی و بر پایه پلت‌فرم اندروید طراحی شده است. کاربرد این اپلیکیشن پیش‌بینی رخدادهای بازی فوتبال به صورت آنلاین و همزمان است.

وی با بیان این که «تین‌کاپ» نیز با دانش فنی متخصصان داخلی طراحی و تولید شده است، تصریح کرد: این اپلیکیشن ظرفیت سرویس‌دهی به یک میلیون و پانصد هزار کاربر را به صورت همزمان دارد.

مدیرعامل ارتباطات سیار هوشمند امین با بیان این که این سرویس برای مسابقات لیگ ایران طراحی شده و دانلود آن رایگان است، خاطرنشان کرد: جوایزی در این اپلیکیشن در نظر گرفته شده است و هر کاربری که امتیاز بالاتری در پیش‌بینی‌های خود کسب کند، جوایزی به وی اهدا می‌شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی