رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May
قدردانی امام جمعه لنگرود از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی:

روز قدس اهرم فشار مسلمانان به جبهه صهیونیست بین المللی است

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود، “حجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی” ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: حضور مردم در راهمیمایی روز قدس امسال با توجه به بیانات رهبری در خصوص متفاوت بودن روز قدس نسبت به سال‌های گذشته ، این تفاوت با حضور باشکوه مردم […]

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود، “حجت الاسلام و المسلمین سید جواد سلیمانی” ضمن قدردانی از حضور باشکوه مردم شهرستان در راهپیمایی روز جهانی قدس، گفت: حضور مردم در راهمیمایی روز قدس امسال با توجه به بیانات رهبری در خصوص متفاوت بودن روز قدس نسبت به سال‌های گذشته ، این تفاوت با حضور باشکوه مردم به خوبی مشاهده شد.

امام جمعه لنگرود روز قدس را اهرم فشار مسلمانان به جبهه صهیونیسم بین المللی عنوان و تصریح کرد: خیانت‌ دولت‌های مرتجع عرب به فلسطین یکی از دلایل متفاوت بودن روز قدس امسال بود که این خیانت به عادی سازی ارتباط با اسرائیل بر‌می گردد.

حجت الاسلام سلیمانی ادامه داد: فلسطین جدید توطئه معامله قرن به عنوان دومین دلیل حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز قدس بود تا انزجار خود را نسبت به اسرائیل اعلام کنند‌.

وی ادامه داد: قدس شریف پایتخت رژیم جعلی اسرائیل اعلام شد تا پله ای برای طرح بزرگ‌تر باشد و خلع سلاح مردم فلسطین مهم ترین دلیل این پایتخت جعلی بود.

امام جمعه لنگرود با تاکید بر اینکه حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس شکست بزرگی برای صهیونیست هاست، تصریح کرد: این حضور گسترده اهداف دشمنان را ناکام کرد و بار دیگر مردم ایران با اعلام حمایت از مردم مظلوم فلسطین، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل و مقام‌معظم رهبری تجدید بیعت کردند.اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود