رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

  مدیر تیم های ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران گفت: دفاع از نام و اعتبار جمهوری اسلامی ایران در هر سنگری چه ورزشی و چه غیر ورزشی هر اندازه دشوار و طاقت فرسا هم باشد در عین حال بسیار گوارا و دلنشین است. امیر رضی زاده، مدیر تیم های ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو […]

 107730

مدیر تیم های ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران گفت: دفاع از نام و اعتبار جمهوری اسلامی ایران در هر سنگری چه ورزشی و چه غیر ورزشی هر اندازه دشوار و طاقت فرسا هم باشد در عین حال بسیار گوارا و دلنشین است.

امیر رضی زاده، مدیر تیم های ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، با بیان اینکه مسابقات پاورلیفتینگ قهرمانی آسیا در شهر اودایپور کشور هندوستان در حال برگزاری است، اظهار کرد: دفاع از نام و اعتبار جمهوری اسلامی ایران در هر سنگری چه ورزشی و چه غیر ورزشی هر اندازه دشوار و طاقت فرسا هم باشد در عین حال بسیار گوارا و دلنشین است.

وی افزود: تیم ایران در رده های جوانان، بزرگسالان، پیشکسوتان و بانوان در این دوره حضور دارند.

رضی زاده، با اشاره به حضور فرشید سلطانی، رئیس فدراسیون پاورلیفتینگ آسیا و و تیم داوری از کشورمان در این دوره از مسابقات، گفت: خصوصا در بخش داوری بانوان بار دیگر افتخار بزرگی نصیب کشورمان گردید و خانم مریم دروگر موفق به اخذ دوره داوری بی بین المللی شد.

مدیر تیم های ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران اضافه کرد: کیان رستمی، مصطفی رنجبر، مهدی مرادی و امید ابراهیمیان در رده بزرگسالان، محمد عباس آبادی، یعقوب امیر سالاری، مقصود ستارزاده و نعمت الله حسین زاده در رده جوانان و فاطمه نیکزاد و مریم دوشابچی در بخش بانوانتیم کشورمان را تشکیل می دهند.

وی یادآور شد: بنده و مجموعه تیم ملی پاورلیفتینگ جمهوری اسلامی ایران به نیابت از رهبر معظم انقلاب اسلامی و خانواده بزرگ شهدای گمنام امام زمان و مدافعین حرم از هیچ تلاش و کوششی جهت اعتلای نام کشورمان دریغ نخواهیم کرد و امیدوارم ضمن بهبود مقام سومی آسیا که سال گذشته کسب نمودیم، موجبات شادی و غرور هم میهنان عزیز و علاقمندان را به این رشته ورزشی باشیم.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی