رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 11 خبر
  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

به گزارش خبرنگار لنگرودنیوز با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به‌ منظور حمایت از نیازمندان و مقابله با ویروس، فعالیت‌های جهادی با مشارکت بسیج مقاومت شهری شهرستان لنگرود،دفتر آستان قدس رضوی شهرستان و خیرین ادامه یافت. به گزارش لنگرود نیوز این گروه های جهادی در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره اطعام در ماه مبارک رمضان، […]

به گزارش خبرنگار لنگرودنیوز با تبریک فرارسیدن ماه مبارک رمضان به‌ منظور حمایت از نیازمندان و مقابله با ویروس، فعالیت‌های جهادی با مشارکت بسیج مقاومت شهری شهرستان لنگرود،دفتر آستان قدس رضوی شهرستان و خیرین ادامه یافت.

به گزارش لنگرود نیوز این گروه های جهادی در راستای منویات مقام معظم رهبری درباره اطعام در ماه مبارک رمضان، اقدام به تهیه و توزیع اقلام غذایی بین خانواده های نیازمند در سطح شهرستان کردند.

به گزارش لنگرود نیوز با تاکید بر ضرورت کمک به نیازمندان و تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری در همدلی و کمک مومنانه به نیازمندان: در این راستا با فراخوان حوزه مقاومت بسیج شهری،دفتر آستان قدس رضوی شهرستان و خیرین برای کمک به نیازمندان در ماه مبارک رمضان آستین بالا زده و اقدام به تهیه بسته‌های معیشتی کردند.

تاکنون ۵۰۰ بسته معیشتی به ارزش هر بسته ۲۰۰ هزار تومان با ارزش یک میلیارد ریال پانصد بسته معیشتی با ارزش یک میلیارد ریال با همکاری حوزه مقاومت بسیج شهری شهرستان لنگرود،دفتر آستان قدس رضوی شهرستان لنگرود،خیرین شهرستان لنگرود در تاریخ ۳۰ اردبیهشت توزیع شد و همچنان ادامه دارد.

اخبار مرتبط