رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای،گفت: رانش اخیر زباله در سراوان خطر آفرین بوده و باید هر چه سریعتر نسبت به بهسازی این حوزه اقدام کنیم . به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، فاطمه شیرزاد در کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت که در محل ساختمان شورای شهر با حضور […]

110107

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای،گفت: رانش اخیر زباله در سراوان خطر آفرین بوده و باید هر چه سریعتر نسبت به بهسازی این حوزه اقدام کنیم .

به گزارش ایسنا- منطقه گیلان، فاطمه شیرزاد در کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت که در محل ساختمان شورای شهر با حضور شهردار این شهر برگزار شد، اظهار کرد: زباله‌های بیش از ۳۰ شهرستان به سراوان سرازیر می‌شود .

وی با اشاره به بازدید چند روز قبل خود از سایت سراوان، گفت: برخی از مدیران اعلام کرده‌اند که شهرداری رشت درباره سراوان به خوبی عمل نکرده و این در حالی است که با نظارت‌های شورای رشت و تلاش‌ سازمان‌های مربوطه شهرداری اقدامات ارزشمندی در سراوان انجام شده است .

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت به رانش زباله در سراوان اشاره کرد و افزود: رانش اخیر زباله در سراوان خطر آفرین بوده و باید هر چه سریعتر نسبت به بهسازی این حوزه اقدام کنیم .

وی افزود: در حال حاضر شهرداری رشت در راستای ساماندهی رودخانه‌های زرجوب و گوهررود اقدامات زود بازده‌ای را در دستور کار دارد و امیدوارم با جذب مابقی اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی اقدامات موثری در این بخش انجام شود .

رئیس کمیسیون بهداشت، محیط زیست و خدمات شهری شورای رشت همچنین با تبریک روز صنعت و معدن گفت: علیرغم تمامی بداخلاقی‌هایی که صنعت و معدن درباره صدور مجوز برداشت شن به منظور پاشیدن بر روی زباله‌های سراوان انجام می‌دهد این روز را به فعالان این عرصه تبریک گفته و امیدواریم پس از این شاهد تعامل بیشتر این اداره کل با شهرداری رشت باشیم .

شیرزاد خاطرنشان کرد: شهرداری رشت بیش از توانش در حوزه‌های مختلف از جمله ساماندهی دستفروشان، ایجاد اشتغال و .. ورود کرده است .

وی افزود: از استاندار گیلان تقاضا داریم در نحوه عملکرد صنعت و معدن گیلان و موضوع صدور مجوز برداشت شن و ماسه برای ریختن روی زباله‌های سراوان شخصا ورود کند زیرا این موضوع مهم با سلامت مردم ارتباط تنگاتنگ دارد .

شیرزاد با گلایه از وضعیت آب شرب مشترکین در رشت،اظهار کرد: سازمان آب منطقه‌ای و آب و فاضلاب در این حوزه کم کاری می کنند .

عضو کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا با بیان اینکه ما نمایندگان مردم هستیم اظهار کرد: در اردیبهشت ماه سال ۹۶ قرار داد احداث تصفیه خانه شیرآبه سراوان منعقد شد و قرار بود طی سه ماه فاز اول آن اجرایی شود .

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی