رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

جامعه خبری تحلیلی لنگرود،نادر جهان آرای (مدیر کل آموزش و پرورش استان) در دیدار با اعضای هیئت مدیره شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی محیط زیست و منابع طبیعی استان گیلان ضمن تاکید بر پر ارزش بودن فعالیت های زیست محیطی سازمان های غیردولتی، از نقش آنها در توسعه پایدار کشور تقدیر کرد. وی با اشاره […]

جامعه خبری تحلیلی لنگرود،نادر جهان آرای (مدیر کل آموزش و پرورش استان) در دیدار با اعضای هیئت مدیره شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی محیط زیست و منابع طبیعی استان گیلان ضمن تاکید بر پر ارزش بودن فعالیت های زیست محیطی سازمان های غیردولتی، از نقش آنها در توسعه پایدار کشور تقدیر کرد. وی با اشاره به نیاز مدیران دستگاهها و سازمان های مختلف دولتی به مشاوره و همراهی سازمان های مردم نهاد گفت: عمده اقداماتی که بر اثر مشورت و با حضور و همراهی نهادهای مردمی انجام گرفته اند، نتایجی اثرگذار و ماندگار داشته اند.

در این دیدار ( نماینده استان گیلان در شبکه ملی سمن های محیط زیست) ، شیرعلی پور (شورای هماهنگی سازمان های غیردولتی محیط زیست و منابع طبیعی استان گیلان ) و مه رو (مسئول روابط عمومی شورای هماهنگی ) حضور داشتند، جهان آرای با اشاره برخی آلودگی ها به ویژه در نواحی ساحلی ، حاشیه جاده ها و مناطق گردشگری گفت:با وجود تعداد زیادی از معلمان علاقمند به مباحث زیست محیطی می توان به تثبیت ارزش ها و رفع دغدغه های موجود در حوزه محیط زیست و منابع طبیعی امید بسیار داشت. وی با اشاره به این نکته که در کتابهای درسی به دفعات درباره مبحث مهم محیط زیست و منابع طبیعی پرداخته شده است گفت: بدون شک وجود معلمانی که با علاقه و مجدانه به تدریس و تشریح این مباحث بپردازند، در تعمیق دانش و درونی کردن ارزش های مربوطه تاثیر بسیار بیشتری دارد. وی اوقات فراغت و فعالیت های اردویی دانش آموزان و همکاران را فرصت مناسبی برای تدریس عملی و ترویج آموزش های زیست محیطی دانست و بر حمایت اداره کل آموزش و پرورش استان از چنین حرکت ها و گروههایی تاکید کرد.

زمانی نیز ضمن تشریح سابقه تشکیل سازمان های غیردولتی محیط زیست و منابع طبیعی در استان، به برخی از مشکلات اداری در تداوم فعالیت های عام المنفعه سمن ها اشاره کرد و خواستار همکاری ادارات آموزش و پرورش سطح استان با تشکل های شناسنامه دار شد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود