رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May

به گزارش لنگرود نیوز، به مناسبت سالروز آزادی نویسنده و راوی دفاع مقدس حاج اسماعیل یکتایی از دست دژخیمان بعثی عراق در روز ۲۲ شهریور حضرت آیت الله نورالله شاه آبادی استادحوزه و دانشگاه نماینده سابق امام خمینی درخارج ازکشور در منزل این آزاده و جانباز هفتاد درصد از وی دیدار نمودند. در کتاب رقص روی یک […]

به گزارش لنگرود نیوز، به مناسبت سالروز آزادی نویسنده و راوی دفاع مقدس حاج اسماعیل یکتایی از دست دژخیمان بعثی عراق در روز ۲۲ شهریور حضرت آیت الله نورالله شاه آبادی استادحوزه و دانشگاه نماینده سابق امام خمینی درخارج ازکشور در منزل این آزاده و جانباز هفتاد درصد از وی دیدار نمودند.

در کتاب رقص روی یک پا که دوران اسارت و ایثارگری این جانباز و یادگار عزیز دفاع مقدس روایت شده است.

در این دیدار حضرت آیت الله شاه آبادی با اشاره به اهمیت توجه به ثبت خاطرات دفاع مقدس و انقلاب اسلامی گفت: ثبت تاریخ دفاع مقدس تبیین فرهنگ ایثار و مقاومتی است که ملت شریف ایران ارتباط آن را با فرهنگ عاشورا گره زده اند و این ماندگاری سبب افتخاری که ایران اسلامی و شیعه به آن می بالد.

آیت‌الله نور الله شاه آبادی  سال ۱۳۱۰در شهر قم متولد شد. ایشان فرزند آیت الله میرزا محمد علی شاه آبادی استاد بزرگوارحضرت امام خمینی(ره)است. آیت الله نور الله شاه آبادی دروس خود را تحت نظر پدر و امام خمینی (ره) فرا گرفته اند.
از  جمله کتاب های مهم وی می توان به شرح رشحات البحار اشاره کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود