رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: دو حادثه ویژه ترافیکی با فاصله کمتر از پنج ساعت در شامگاه گذشته،   ۱۲تن را مصدوم و راهی بیمارستان کرد. دکتر پیمان اسدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از وقوع حادثه ترافیکی در دو جاده استان در شب گذشته خبر داد و اظهار کرد: […]

110079

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان گفت: دو حادثه ویژه ترافیکی با فاصله کمتر از پنج ساعت در شامگاه گذشته،   ۱۲تن را مصدوم و راهی بیمارستان کرد.

دکتر پیمان اسدی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از وقوع حادثه ترافیکی در دو جاده استان در شب گذشته خبر داد و اظهار کرد: دو حادثه ویژه ترافیکی با فاصله کمتر از پنج ساعت در شامگاه گذشته، ۱۲تن را مصدوم و راهی بیمارستان کرد.

وی افزود: اولین حادثه در ساعت ۲۰ و ۴۸ دقیقه در ماسوله به اورژانس گیلان اطلاع داده شد که بلافاصله تیم فوریت‌های پزشکی به محل اعزام شدند و در این حادثه که در اثر واژگونی پیکان وانت روی داد، ۷ نفر مصدوم شدند.

مدیر مرکز حوادث و فوریت‌های پزشکی گیلان ادامه داد: پرسنل فوریت‌های پزشکی پس از بررسی وضعیت مصدومین و انجام اقدامات درمانی لازم، مصدومین را به بیمارستان امام حسن مجتبی(ع) فومن انتقال دادند.

دکتر اسدی بیان کرد: حادثه دوم در ساعت ۳۱ دقیقه بامداد به اورژانس اطلاع داده شد، بلافاصله فوریت‌های پزشکی به محل اعزام شدند و در این حادثه که در اثر واژگونی خودرو ۴۰۵ در سیاهکل رخ داد ۵ تن مصدوم شدند.

مدیر اورژانس ۱۱۵ گیلان تصریح کرد: فوریت‌های پزشکی حاضر در محل به مداوای مصدومان پرداختند و هر ۵ مصدوم را به بیمارستان غدیر سیاهکل انتقال دادند.

 

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی