رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 33 خبر
  • سه شنبه ۱۴ مرداد ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۱۴ ذو الحجة ۱۴۴۱
  • 2020 Tuesday 4 August

به گزارش خبرنگار جامعه خبری تحلیلی لنگرود، ( حجت الاسلام سید جواد سلیمانی) در خطبه های نماز جمعه امروز( ۲۸ تیر) با اشاره به بیست و چهارمین اجلاس ائمه جمعه سراسر کشور با مقام معظم رهبری، گفت: مردمی بودن یکی از انتظارات رهبری است که زندگی و رفتار امام جمعه باید مردمی و واقعی باشد. […]

به گزارش خبرنگار جامعه خبری تحلیلی لنگرود، ( حجت الاسلام سید جواد سلیمانی) در خطبه های نماز جمعه امروز( ۲۸ تیر) با اشاره به بیست و چهارمین اجلاس ائمه جمعه سراسر کشور با مقام معظم رهبری، گفت: مردمی بودن یکی از انتظارات رهبری است که زندگی و رفتار امام جمعه باید مردمی و واقعی باشد.

امام جمعه لنگرود حمایت ائمه جمعه از جریان‌های انقلابی و جهت‌گیری های انقلابی را یکی از محورهای مهم سخنان رهبری در این اجلاس عنوان و اذعان کرد: امام جمعه باید مواضع انقلابی داشته و از گروه‌های انقلابی دفاع کند در هر جریانی باید روی خوش نشان دهد.

وی ادامه داد: آداب نقد در نماز جمعه توسط رهبری مشخص شده و امام جمعه باید از مدیران انقلابی و جوانان انقلابی حمایت کند.

حجت الاسلام سلیمانی با اشاره به دزدی و راهزنی دریایی انگلیسی ها، گفت: به فرموده رهبری این حرکت انگلیسی ها بی پاسخ نخواهد ماند و انگلیس خبیث بداند که به مراتب جوابی محکم‌تر و شکننده‌تر در انتظار آنهاست.

امام جمعه لنگرود به درد بزرگ موجود در جامعه اشاره و تاکید کرد: در کشور ما باید از مستاجرهای مظلوم دفاع شود چرا که اجاره‌بها مردم را در فشار قرار داده است.

وی کنترل قیمت مسکن با وضع مالیات بر سوداگری مسکن را یکی از راهکارها عنوان و تصریح کرد: عرضه مسکن از دیگر راهکارهاست و مسکن های مهر علی رقم ضعف‌هایی اما خیلی از خانواده ها را خانه دار کرده و مابقی مسکن های مهر تکمیل شود.

حجت الاسلام سلیمانی با بیان اینکه دو و نیم میلیون مسکن خالی وجود دارد، گفت: مالیات بر مسکن های خالی عملیاتی شود و علی رقم تصویب این قانون توسط نمایندگان در سال ۹۳ اما همچنان شاهد عملیاتی نشدن این قانون هستیم.

امام جمعه لنگرود در پایان خطبه های نماز جمعه، افزایش عرضه مسکن و بازار اجاره را از دیگر راهکارهای عملی برای مهار این امر عنوان کرد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
905
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
868
روز گذشته
سورتمه لنگرود