رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

به گزارش لنگرود، فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری یک سارق زن که به روش‌ کش‌روزنی اقدام به ۸ فقره سرقت در این شهرستان کرده بود، خبر داد. سرهنگ ” مجید نیکوئی ” با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت کش‌روزنی از یک مغازه طلافروشی در شهر لنگرود، […]

به گزارش لنگرود، فرمانده انتظامی لنگرود از دستگیری یک سارق زن که به روش‌ کش‌روزنی اقدام به ۸ فقره سرقت در این شهرستان کرده بود، خبر داد.
سرهنگ ” مجید نیکوئی ” با اعلام این خبر گفت: در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت کش‌روزنی از یک مغازه طلافروشی در شهر لنگرود، بلافاصله ماموران پلیس آگاهی به محل مورد نظر اعزام شدند.
این مقام انتظامی افزود: با حضور ماموران پلیس در محل وقوع سرقت، سارق کش‌روزن که یک زن بود شناسایی و دستگیر شد.
وی با بیان اینکه متهم در بررسی فنی پلیس به ۸ فقره سرقت به روش کش‌روزنی از مغازه‌ها شهرستان لنگرود اعتراف کرد بیان داشت: سارق دستگیر شده از غفلت مالباختگان سوءاستفاده و اقدام به سرقت می‌کرد.
سرهنگ نیکوئی تصریح کرد: سارق ۴۲ ساله پس از تسکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.
فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در پایان به صاحبان اصناف هشدار داد به نکات ایمنی و بازدارنده سرقت به خصوص استفاده از دوربین‌های مداربسته بیشتر توجه داشته باشند و همچنین در محل کار گوشی تلفن همراه، کیف دستی، مدارک و اشیاء قیمتی را در مکانی مناسب نگهداری کنند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی