رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

دادستان شهرستان لنگرود در حرکتی جالب و خداپسندانه به امور مردم رسیدگی می‌کند. به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود اولین رسانه شهرستان لنگرود، برخی از مسئولان بسیار دلسوزانه تر از سایر همکاران خود به امور مردم رسیدگی می کنند و دادستان شهرستان لنگرود یکی از آنهاست. او با در اختیار گذاشتن شماره همراه خود به مردم تلاش می […]

دادستان شهرستان لنگرود در حرکتی جالب و خداپسندانه به امور مردم رسیدگی می‌کند.

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود اولین رسانه شهرستان لنگرود، برخی از مسئولان بسیار دلسوزانه تر از سایر همکاران خود به امور مردم رسیدگی می کنند و دادستان شهرستان لنگرود یکی از آنهاست. او با در اختیار گذاشتن شماره همراه خود به مردم تلاش می کند تا افراد راحت‌تر به بیان مسائل و مشکلاتشان بپردازند و در حل آن از این دادستان مردمی راهنمایی بگیرند.

بسمه تعالی
قابل توجه شهروندان محترم شهرستان لنگرود
نظر به اینکه یکی از مهمترین راهکارهای تحقق امنیت در جامعه،جلوگیری از بزهکاری و انحرافات اجتماعی، ارتباط مستقیم با شهروندان و مشارکت مردم می باشد و وجود یک سیستم نظارت و کنترل اجتماعی موثر و کارآمد با استفاده از فضای مجازی در رسانه های اجتماعی جهت کم کردن فاصله های زمانی و مکانی ضروری است.
از آنجائیکه حفظ حقوق عمومی و تعقیب متهمین و اقامه ی دعوی لازم از جهت حیثیت عمومی جرم بر عهده دادستان می باشد از این پس شهروندان محترم می توانند اخبار و گزارش هایی که دلالت بر وقوع جرائم بوده و موجبات اخلال در نظم و امنیت عمومی را فراهم نماید یا در خصوص اشخاصی که به محیط زیست، منابع طبیعی، میراث فرهنگی،بهداشت عمومی و بیت المال تعرض می نمایند و همچنین هرگونه اخباری پیرامون نقض حقوق عامه و به اصطلاح زمین خواری،جنگل خواری،ساحل خواری و کوه خواری ، ارتشاء و اختلاس و تصرف غیر قانونی و کلاهبرداری در راستای ارتقاء سلامت نظام اداری و مبارزه با فساد ، اخلال در نظام اقتصادی از طریق قاچاق کالا یا احتکار عمده ارزاق و کالاهای اساسی و همچنین جرائم علیه عفت و اخلاق عمومی از قبیل «دایر کردن مراکز فساد و فحشا» «تظاهر به فعل حرام» و«انتشار مطالب یا تحریک ، ترغیب و تهدید و یا دعوت افراد به اعمال خشونت آمیز در فضای مجازی در سطح شهرستان لنگرود با ارائه مستندات گزارش (معلوم نمودن محل وقوع جرم و ذکر زمان و مکان و رویت آن) با شماره تلفن ۰۹۳۷۴۷۲۸۸۸۶ تأکید می گردد فقط به صورت ارسال پیام ، فایل ، عکس و فیلم در پیام رسانهای داخلی به اینجانب ارسال نمایند.
لازم به ذکر است که هویت و مشخصات گزارش دهندگان محرمانه باقی می ماند و هیچ کس امکان دسترسی به آن را ندارد.

 

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی