رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May

جامعه خبری تحلیلی لنگرود، کارشناس اجتماعی پلیس لنگرود در جمع دانش‌آموزان دبیرستان‌‌ دخترانه ” امام علی(ع) ” گفت: فضای مجازی نیز همچون فضای حقیقی از تیررس کشورهای غربی مصون نمانده و تبدیل به دست آویز و ابزاری برای رسیدن آنها به اهداف جنگ نرم شده است. به گزارش لنگرود به نقل از خبرنگار پایگاه خبری […]

جامعه خبری تحلیلی لنگرود، کارشناس اجتماعی پلیس لنگرود در جمع دانش‌آموزان دبیرستان‌‌ دخترانه ” امام علی(ع) ” گفت: فضای مجازی نیز همچون فضای حقیقی از تیررس کشورهای غربی مصون نمانده و تبدیل به دست آویز و ابزاری برای رسیدن آنها به اهداف جنگ نرم شده است.
به گزارش لنگرود به نقل از خبرنگار پایگاه خبری پلیس،سروان ” حسن محبی ” در راستای اجرای برنامه‌های آموزشی در جهت ارتقاء سطح آگاهی دانش‌آموزان با حضور در جمع دانش‌آموزان دبیرستان دخترانه امام علی(ع) گفت:‌ مدارس بایستی سنگری مقتدر در مواجهه با جنگ نرم دشمن باشند.
وی افزود: اینترنت دنیای پهناور اطلاعات بوده که کاربران اینترنتی از هر نقطه از جهان و در کمترین زمان ممکن و با یک کلیک اقدام به دسترسی اطلاعات موجود کرده و می‌تواند خواسته‌ها و نیازمندی‌های خود را از آن طریق برآورده سازند که متاسفانه این فضا نیز هم چون فضای حقیقی از تیررس کشورهای غربی مصون نمانده و تبدیل به دست آویز و ابزاری برای رسیدن آنها به اهداف جنگ نرم شده است.
سروان محبی در ادامه بیان داشت: در این فضا اکثر کاربران متخلف با هویت جعلی در صدد سوء استفاده‌های مالی، انتشار مطالب غیر اخلاقی و از همه مهم‌تر استحاله فرهنگ ایرانی و اسلامی را دنبال می‌کنند.
کارشناس اجتماعی پلیس در خاتمه عنوان کرد: جوانان و نوجوانان بایستی با تسلیح خود به سلاح بصیرت و آگاهی ضمن مصون نگه داشتن خود از خطرات این فضا و خنثی کردن نقشه‌های دشمنان جامعه را یاری رسانند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود