رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May

میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرود در راستای حفظ حقوق عامه بر بازدید مستمر شبکه بهداشت از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی در این شهرستان تاکید کرد. وی طی دستوری خطاب به شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنگرود خواستار اعزام کارشناسان نظارت […]

میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب لنگرود در گفت‌وگو با خبرنگار لنگرود در راستای حفظ حقوق عامه بر بازدید مستمر شبکه بهداشت از مراکز تهیه و توزیع و فروش مواد خوردنی و آشامیدنی و آرایشی و بهداشتی در این شهرستان تاکید کرد.
وی طی دستوری خطاب به شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنگرود خواستار اعزام کارشناسان نظارت بر مواد غذایی و بهداشتی و دارویی آن شبکه از کیفیت اقلام دارویی و بهداشتی و پزشکی با تمرکز بر عملکرد مراکز درمانی و بیمارستانی در حوزه‌های مختلف شد.
میرحسینی خاطرنشان کرد: شیوه خدمت رسانی به بیماران، دریافت وجوه غیر قانونی، نحوه دفع زباله‌های بیمارستانی، میزان پایبندی به مقوله پیشگیری از ابتلا به بیماری، رعایت حقوق بیماران و عملکرد داروخانه از حیث عرضه دارو‌های مورد نیازعموم، خودداری از عرضه دارو‌های قاچاق و یا غیر مجاز و مداخله غیرمجاز در امور پزشکی و دارویی خاصه در مطب‌ها، عطاری‌ها، آرایشگا‌ها و باشگاه‌های ورزشی و… مورد نظارت کارشناسان قرار گیرد.
دادستان لنگرود در پایان گفت: در صورت مشاهد تخلف و جرایم بهداشتی، مراتب با تنظیم صورت جلسه بلافاصله به دادسرا گزارش شود؛ ضمناً چنانچه ادامه فعالیت مراکز یاد شده مضر به سلامت شهروندان تشخیص داده شود نسبت به پلمب آن نیز اقدام خواهد شد.
انتهای پیام/

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود