رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

به گزارش لنگرود نیوز،جمعی از مربیان و دانش آموزان پیشتاز سازمان دانش آموزی با حضور در بیمارستان امینی لنگرود از مدافعان سلامت تقدیر کردند. سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لنگرود به همراه اعضای شورای برنامه ریزی سازمان و جمعی از مربیان و دانش آموزان پیشتاز سازمان دانش آموزی، با حضور در بیمارستان امینی از […]

به گزارش لنگرود نیوز،جمعی از مربیان و دانش آموزان پیشتاز سازمان دانش آموزی با حضور در بیمارستان امینی لنگرود از مدافعان سلامت تقدیر کردند.

سرپرست مدیریت آموزش و پرورش شهرستان لنگرود به همراه اعضای شورای برنامه ریزی سازمان و جمعی از مربیان و دانش آموزان پیشتاز سازمان دانش آموزی، با حضور در بیمارستان امینی از مدافعان سلامت قدردانی کردند.

در این دیدار علی مرادزاده؛ دانش آموز پیشتاز به نمایندگی از دانش آموزان پیشتاز استان، حهت تقدیر از معلمان و مدافعان سلامت گفت: شما قهرمانان امروز، بسان دست جادویی معلم؛ به خوبی به ما آموختید عشق را باید در عمل ثابت کرد و شما به حق ثابت کردید مجنون هایی برای هموطنان خود هستید.

نشان دادید گاهی در آبستن حوادث، انسان هایی از دل سکوت این مرز و بوم رشد می کنند که با لباس سفیدشان برای ما یادآور لباس گچ گرفته معلم است، که درس فداکاری و ایثار و از آن مهمتر درس تعهد و عاشقی می دهند و شما دست پرورده همین معلمان هستید و ایثار را از آنان آموختید.

ما تفاوتی میان حسن امیدزاده و نرجس خانعلی زاده نمی بینیم. هردو تمام وجودشان را به معرکه آوردند، یکی جانش را برای سلامت از دست داد و دیگری جانش برای سلامت همین مدافعان امروز سوخت.

خوشا به حال دانش آموران این نسل که در کنار این چنین معلمانی رشد می یابند و خوشا یه حال جامعه ای که این نسل درآن پای گذاشت.

/پانا

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود