رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • السبت ۲۱ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 21 September

تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه کامیون ، موجب مرگ راننده پراید و مجروح شدن دو سرنشین دیگر این خودرو شد. سرگرد محمد سلیمانی راد ، فرمانده پلیس راه آستارا – تالش در گفت و گو با ایسنا – منطقه گیلان ، اظهار کرد : در ساعات پایانی شب گذشته ، یک […]

107101

تصادف مرگبار یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه کامیون ، موجب مرگ راننده پراید و مجروح شدن دو سرنشین دیگر این خودرو شد.

سرگرد محمد سلیمانی راد ، فرمانده پلیس راه آستارا – تالش در گفت و گو با ایسنا – منطقه گیلان ، اظهار کرد : در ساعات پایانی شب گذشته ، یک دستگاه خودروی پراید با یک دستگاه کامیون کشنده (هجده چرخ) برخورد کرد که متأسفانه راننده خودرو در همان محل حادثه جان خود را از دست داد.

وی با بیان اینکه دو سرنشین دیگر این خودرو که یک زن و کودک خردسال بودند به دلیل شدت جراحات به بیمارستان شهید بهشتی بندر مرزی آستارا اعزام شدند ، افزود: این تصادف در کمربندی غربی آستارا و حدفاصل ۱۵۰ متری راه آهن با تقاطع خیابان کشاورز به وقوع پیوست.

سرگرد سلیمانی راد با بیان اینکه پلیس به همراه سایر دستگاه های امدادرسان از همان دقایق اولیه در محل حادثه حاضر شد ، ادامه داد : علت وقوع این حادثه در حال بررسی میباشد.

حسین خورشیدی ، رئیس جمعیت هلال‌احمر شهرستان آستارا در گفت و گو با ایسنا ، خاطر نشان کرد : برای کمک به حادثه دیدگان این تصادف ، پنج امدادگر با دو دستگاه خودروی آمبولانس و امداد و نجات در محل حادثه حاضر شدند.

وی گفت تیم اعزامی پس از انتقال مصدومان به بیمارستان ، عملیات رهاسازی راننده فوت شده خودروی پراید توسط امدادگران این جمعیت را آغاز کردند.

 

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
587
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
550
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی