رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • السبت ۲۱ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 21 September

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان گفت: طی روزهای جمعه تا چهارشنبه دمای هوا در برخی از مناطق گیلان به ۴۲ درجه سانتیگراد می رسد و گیلانیان هفته گرمی را پیش روی خواهند داشت. مازیار غلامی در گفت­گو با ایسنا- منطقه گیلان گفت: بر اساس تحلیل خروجی آخرین الگوهای هواشناسی نشان دهنده […]

109961

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان گفت: طی روزهای جمعه تا چهارشنبه دمای هوا در برخی از مناطق گیلان به ۴۲ درجه سانتیگراد می رسد و گیلانیان هفته گرمی را پیش روی خواهند داشت.

مازیار غلامی در گفت­گو با ایسنا- منطقه گیلان گفت: بر اساس تحلیل خروجی آخرین الگوهای هواشناسی نشان دهنده استقرار و تداوم الگوی تابستانه و نیز تقویت تدریجی، موج هوای گرم و افزایش محسوس دما تا اواخر هفته آینده در منطقه است .

وی ادامه داد: افزایش دما طی روزهای جمعه تا یکشنبه محسوس تر خواهد بود.

غلامی افزود:طی روزهای جمعه تا چهارشنبه (هفته آینده) بیشینه دمای هوا در نواحی جلگه ای بین ۳۴ تا ۳۹ درجه سلسیوس و در نواحی جنوبی استان بین ۳۷ تا ۴۲ درجه سلسیوس پیش بینی می شود و قطعا با توجه به تاثیر توام رطوبت و دما در سطح زمین، احساس دما بالاتر از دمای پیش بینی شده خواهد بود.

سرپرست اداره پیش بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان،توصیه کرد:به جهت پرهیز از گرمازدگی، بیماران قلبی – عروقی، ریوی، سالمندان، کودکان و … در ساعات اوج گرما(ظهر ها) از ترددهای غیرضروری اجتناب کنند و همچنین جهت مدیریت در مصرف بهینه آب و برق تمهیدات لازم به کار گرفته شود و با توجه به شکل گیری جریانات جنوبی گردشگران از روشن کردن آتش در مناطق جنگلی جدا خودداری کنند و در صورت نیاز،هنگام خروج از جنگل کانون آتش را بادقت خاموش کنند .

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
587
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
550
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی