رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October
  • چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۴
  • کد خبر : 12120
  • پیشخوان
  • چاپ خبر : برگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرود

به گزارش لنگرود به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان  هشتمین برنامه ( سینما آینده ) در قالب پاتوق فیلم کوتاه عصر روز دوشنبه هفدهم تیرماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان به فیلم کوتاه برگزار گردید. که با استقبال خوبی […]

به گزارش لنگرود به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان  هشتمین برنامه ( سینما آینده ) در قالب پاتوق فیلم کوتاه عصر روز دوشنبه هفدهم تیرماه در سالن اجتماعات اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود با حضور جمعی از هنرمندان و علاقمندان به فیلم کوتاه برگزار گردید. که با استقبال خوبی از طرف هنرمندان و علاقمندان به فیلم کوتاه قرار گرفت.
در این جلسه فیلمهای کوتاه :
داستانی(آخر هفته) ساخته : وحید بمانی
داستانی( بارسلونا)  ساخته مشترک : کتایون پرمر- محمد روح بخش
داستانی ( مانیکور ) ساخته : آرمان فیاض ( فیلمساز فعال لاهیجانی )
مستند( آخرین نامه ها)  ساخته  : نیلز کلاوس محصول کشور آلمان
به نمایش درآمد و سپس توسط  ساسان عادلی ( مسئول برنامه ) و با همراهی حاضران در جلسه مورد نقد و بررسی قرار  گرفت.
نیما حسندخت بازیگر نقش اصلی فیلم ( مانیکور ) و از هنرمندان فعال عرصه نمایش و سینما در این جلسه حضور داشت و به سوالات و نظرات حاضران در جلسه در خصوص بازی در این فیلم کوتاه موفق و پرافتخار یک سال اخیر سینمای ایران پاسخ داد.
در پایان مطابق رای گیری صورت گرفته  از طرف حاضران در این جلسه به ترتیب  فیلم کوتاه :
( مانیکور) ساخته  : آرمان فیاض
( آخرین نامه ها ) ساخته  : نیلز کلاوس
 ( آخر هفته)  ساخته : وحید بمانی
 به عنوان سه فیلم اول تا سوم بهترین فیلم انتخابی  این برنامه اعلام گردید.
این برنامه به همت انجمن سینمای جوانان ایران – دفتر لاهیجان و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان  لنگرود برگزار گردید.
قابل ذکر است که برنامه ( سینما آینده ) بعنوان پاتوق فیلم کوتاه توسط انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر لاهیجان به منظور ارتقا جایگاه فیلم کوتاه، آشنایی مخاطبان با فضای فیلم کوتاه به عنوان یک حوزه فیلمسازی حرفه‌ای و ارتباطی صمیمانه میان فیلمسازان شرق گیلان و انجمن سینمای جوان لاهیجان  به صورت ماهی یک بار برگزار می گردد .
برگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرودبرگزاری هشتمین برنامه( سینما آینده ) در لنگرود

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی