رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری گیلان گفت: ۱۳ تیر آخرین مهلت ثبت نام بیست و پنجمین آزمون تخصصی تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالاست. مهندس دوست خواه، رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از برگزاری بیست و پنجمین آزمون […]

109320

رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری گیلان گفت: ۱۳ تیر آخرین مهلت ثبت نام بیست و پنجمین آزمون تخصصی تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالاست.

مهندس دوست خواه، رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان در گفت وگو با ایسنا – منطقه گیلان، از برگزاری بیست و پنجمین آزمون تخصصی تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا خبر داد و اظهار کرد: متقاضیان واجد شرایط تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا در استان گیلان جهت شرکت در بیست و پنجمین آزمون تخصصی تاسیس شرکت حمل و نقل بین المللی کالا می توانند با رعایت مفاد آیین نامه تاسیس شرکت های بین المللی کالا از ۲۷ خرداد سال جاری با مراجعه به لینک آزمون در وب سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای به نشانی «transit.rmto.ir» نسبت به ثبت نام و بارگذاری اطلاعات خود اقدام کنند.

وی ۱۳ تیر ۹۷ را آخرین مهلت ثبت نام در آزمون دانست و گفت: متقاضیان جهت مطابقت اسناد بارگذاری شده در سایت سازمان و اصل مدارک مربوطه، به اداره ترانزیت و حمل و نقل بین المللی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مراجعه کنند.

این مقام مسئول خاطرنشان کرد: آزمون مذکور روز جمعه، ۱۹ مرداد در تهران برگزار می شود لذا متقاضیان می توانند جهت اطلاع از آیین نامه تاسیس و شرایط ثبت نام به وب سایت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای مراجعه و اطلاعات مورد نیاز را در یافت نمایند.

رئیس اداره ترانزیت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گیلان، با تاکید بر این امر که متقاضیان شرکت در این آزمون باید سابقه فعالیت در شرکت های حمل و نقل بین المللی جاده ای دارای پروانه فعالیت مجاز از سازمان را دارا باشند، گفت: قبول شدگان دوره های گذشته مجاز به شرکت در آزمون نبوده و در صورت مشاهده و یا گزارش چنین مواردی وفق مقررات اقدام به عمل خواهد آمد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی