رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

به گزارش لنگرود نیوز-جشنواره فیلم کوتاه مستند با موضوع « میراث ناملموس » از سوی معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، جشنواره فیلم کوتاه مستند با موضوع «میراث ناملموس» ( چالش ساخت فیلم در ۷۲ ساعت ) […]

به گزارش لنگرود نیوز-جشنواره فیلم کوتاه مستند با موضوع « میراث ناملموس » از سوی معاونت هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان لنگرود، جشنواره فیلم کوتاه مستند با موضوع «میراث ناملموس» ( چالش ساخت فیلم در ۷۲ ساعت ) به همت معاونت هنری و سینمایی اداره کل با مشارکت و همکاری مرکز فنی و پشنیبانی تولید سینمایی « اکسون » به پاس بیش از چهار دهه فعالیت مستمر کسب و کارها و صنایع فرهنگی و هنری در استان گیلان برگزار می شود.

این جشنواره با هدف شناسایی، جمع آوری و مستندسازی هدفمند میراث فرهنگی ناملموس، گامی در جهت اتکای بیشتر به ارزش های درونی و سبک زندگی ایرانی اسلامی است و حرکتی به سمت جهانی شدن.

آخرین مهلت ثبت نام ۲۶ اردیبهشت ماه، روزهای چالش فیلمسازی ۲۹ – ۳۰ و ۳۱ اردیبهشت ماه، آخرین مهلت ارسال آثار اول خردادماه و اختتامیه جشنواره ۸ خردادماه سال‌جاری خواهد بود.

علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به آدرس سایت ICHFF.IR مراجعه نمایند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود