رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

جامعه خبری تحلیلی لنگرود،نادر جهان آرای در این هم اندیشی بر استفاده از ظرفیت و تجارب پیشکسوتان حوزه آموزش وپرورش جهت رفع ویا کاهش مشکلات این حوزه تاکید کرد . به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان گیلان ، جلسه هم اندیشی مدیر کل آموزش وپرورش استان با جمعی […]

جامعه خبری تحلیلی لنگرود،نادر جهان آرای در این هم اندیشی بر استفاده از ظرفیت و تجارب پیشکسوتان حوزه آموزش وپرورش جهت رفع ویا کاهش مشکلات این حوزه تاکید کرد .
به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش وپرورش استان گیلان ، جلسه هم اندیشی مدیر کل آموزش وپرورش استان با جمعی از پیشکسوتان و صاحبنطران حوزه آموزش وپرورش شهرستان های املش ، رودسر ومناطق رحیم آباد ، کلاچای و چابکسردر سالن گردهمایی های آموزش وپرورش شهرستان املش برگزار شد، در ابتدای این جلسه رحمت اله مرادی سلوش مشاور مدیر کل با شرحی از از پیشینه وچرایی این جلسه ابراز امیدواری کرد از تجربه این نشست ها برای تشکیل مرکز اندیشه ورز استان استفاده شود .
مدیرکل آموزش وپرورش باذکر این موضوع که استان گیلان علیرغم پیشینه غنی فرهنگی وپیشرو بودنش در امر آموزش نوین ، دچار محرومیت نسبتا گسترده ای به لحاط برخورداری از امکانات و فضای آموزشی ، رفاهی وتجهیزات اداری است ، خواستار فرهنگ سازی برای حضور هرچه قوی تر نهادهای غیردولتی وخیرین در این حوزه شد .
وی با اشاره به برخی از مشارکت های تحسین برانگیز مردم در امور خیر خواهانه وعام المنفعه ، خواستار رایزنی ، برقراری ارتباط وجهت دادن به خیرین ونیکو کاران جهت حضور هرچه قوی تر در تامین نیازهای آموزش وپرورش در مناطق محروم وکم برخوردار شد ، جهان آرای به برخی از گزارش ها ونتایج بازدیدهای میدانی خود از مناطق محروم وصعب العبور استان اشاره کرد وگفت : برای من بسیار درد ناک هست که می شنوم نوجوانان وبه ویژه دختران با انگیزه ومستعد ما به علت دسترسی نداشتن به مدارس متوسطه ناگزیر به ترک تحصیل وخانه نشینی شده اند . از آنجا که این موضوع را خلاف عدالت آموزشی و غیر قابل قبول می دانم همه تلاشم‌را برای فراهم آوردن امکان ادامه تحصیل این عریزان به کار خواهم گرفت.
در این دیدار تعدادی از پیشکسوتان فرهنگی شهرهای یاد شده با ابراز رضایت از برگزاری نشست ، دیدگاه های خودرا در باره مسایل ومشکلات آموزش وپرورش درسطح منطقه و استان بیان کردند : کمبود اعتبارات و منابع مالی جهت انجام طرح ها ، فرسودگی و کمبود تجهیزات آموزشی واداری ، کمبود نیروی انسانی در مدارس ، تراکم جمعیت دانش آموزی ، سامان دهی بهتر اماکن واملاک آموزش وپرورش ، راه اندازی موزه آموزش وپرورش استان از جمله مهمترین آنها بود

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود