رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • پنجشنبه ۸ خرداد ۱۳۹۹
  • الخميس ۵ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Thursday 28 May
امام جمعه لنگرود در همایش هفته محیط زیست:

باید نسبت به تخریب کنندگان محیط زیست حساس باشیم

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود، همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست با حضور جمعی از مسئولان ادارات شهرستان لنگرود، مدیران و مربیان مهدکودک و پیش دبستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود برگزار شد. این همایش به مناسبت روز جهانی محیط زیست و با هدف بالا بردن سطح علمی اقشار مختلف جامعه برای […]

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود، همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست با حضور جمعی از مسئولان ادارات شهرستان لنگرود، مدیران و مربیان مهدکودک و پیش دبستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود برگزار شد.

این همایش به مناسبت روز جهانی محیط زیست و با هدف بالا بردن سطح علمی اقشار مختلف جامعه برای حفظ محیط زیست و استفاده مفید از منابع آبی و کاهش آلاینده ها برگزار شد.

“حجت الاسلام سید جواد سلیمانی” در این همایش با تاکید بر اینکه باید نسبت به تخریب کنندگان و آلوده کنندگان محیط زیست حساس باشیم، گفت:اکوسیستم ها خود نظم و خود نگهدارند و تازمانی با آنها مدارا کنید با شما مدارا می کنند.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه محیط زیست بر سلامت ما و سلامت جامعه بستگی دارد، افزود: اگر نسبت به اکوسیستم واکنش نشان دهیم هرچند که آستانه تحمل آنها بالاست اما اگر فاجعه های اکوسیستمی بالا بگیرد ، طبیعت از خود واکنش نشان می دهند فاجعه های انسانی مثل سیلاب، آلایندگی ها، خشکسالی و فاجعه بزرگ پسماند از جمله این موارد هستند.

وی ضمن ترغیب مردم نسبت به همکاری با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، گفت: همه باید تلاش کنیم که از تخریب محیط زیست جلوگیری کنیم.

گفتنی است، ۱۵ خرداد برابر با پنجم ماه میلادی ژوئن، روز جهانی محیط زیست نامگذاری شده و شعار امسال ‘کاهش آلاینده‌ها، پسماندها- آسمان آبی، زمین سبز’ است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
837
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
800
روز گذشته
سورتمه لنگرود