رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August
امام جمعه لنگرود در همایش هفته محیط زیست:

باید نسبت به تخریب کنندگان محیط زیست حساس باشیم

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود، همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست با حضور جمعی از مسئولان ادارات شهرستان لنگرود، مدیران و مربیان مهدکودک و پیش دبستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود برگزار شد. این همایش به مناسبت روز جهانی محیط زیست و با هدف بالا بردن سطح علمی اقشار مختلف جامعه برای […]

به گزارش جامعه خبری تحلیلی لنگرود، همایش بزرگداشت روز جهانی محیط زیست با حضور جمعی از مسئولان ادارات شهرستان لنگرود، مدیران و مربیان مهدکودک و پیش دبستانی در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی لنگرود برگزار شد.

این همایش به مناسبت روز جهانی محیط زیست و با هدف بالا بردن سطح علمی اقشار مختلف جامعه برای حفظ محیط زیست و استفاده مفید از منابع آبی و کاهش آلاینده ها برگزار شد.

“حجت الاسلام سید جواد سلیمانی” در این همایش با تاکید بر اینکه باید نسبت به تخریب کنندگان و آلوده کنندگان محیط زیست حساس باشیم، گفت:اکوسیستم ها خود نظم و خود نگهدارند و تازمانی با آنها مدارا کنید با شما مدارا می کنند.

امام جمعه لنگرود با بیان اینکه محیط زیست بر سلامت ما و سلامت جامعه بستگی دارد، افزود: اگر نسبت به اکوسیستم واکنش نشان دهیم هرچند که آستانه تحمل آنها بالاست اما اگر فاجعه های اکوسیستمی بالا بگیرد ، طبیعت از خود واکنش نشان می دهند فاجعه های انسانی مثل سیلاب، آلایندگی ها، خشکسالی و فاجعه بزرگ پسماند از جمله این موارد هستند.

وی ضمن ترغیب مردم نسبت به همکاری با اداره حفاظت محیط زیست شهرستان، گفت: همه باید تلاش کنیم که از تخریب محیط زیست جلوگیری کنیم.

گفتنی است، ۱۵ خرداد برابر با پنجم ماه میلادی ژوئن، روز جهانی محیط زیست نامگذاری شده و شعار امسال ‘کاهش آلاینده‌ها، پسماندها- آسمان آبی، زمین سبز’ است.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی