رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

  امروز روزی پر از رنگ، لعاب و هیجان برای دانش آموزان لنگرودی در جمعه بازار بود دراین بازارچه ها دانش آموزان چگونگی بازاریابی و همچنین معرفی محصول، نحوه قیمت گذاری و فروش محصولات و جلب مشتری آشنا شدند. مدیرکل آموزش و پرورش استان  گیلان با اشاره به نقش آموزش های مهارتی دانش آموزان گفت: […]

 

امروز روزی پر از رنگ، لعاب و هیجان برای دانش آموزان لنگرودی در جمعه بازار بود دراین بازارچه ها دانش آموزان چگونگی بازاریابی و همچنین معرفی محصول، نحوه قیمت گذاری و فروش محصولات و جلب مشتری آشنا شدند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان  گیلان با اشاره به نقش آموزش های مهارتی دانش آموزان گفت: تقویت فضاهای مهارتی و آموزشی در افزایش اشتغال و رونق تولید موثر است.

نادر جهان آرای در گفتگو با لنگرود خبراظهار داشت : بازارچه های دانش آموزی در غالب  طرح “ایران مهارت “برنامه ریزی شده است این طرح بر مبنای سند تحول بنیادی آموزش و پرورش و با هدف افزایش مهارت، توانایی و شناسایی استعداد های دانش آموزان و بر اساس تفاهم نامه وزارت آموزش و پرورش و سازمان فنی و حرفه ای کشور در مدارس دوره متوسطه اول اجرا می شود.

وی افزود در سال گذشته طرح هر دانش آموز یک مهارت را آغاز کردیم وامسال با عنوان«ایران مهارت » ادامه می دهیم

مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان در بازدید از غرفه های دانش آموزی گفت : هدف از ایجاد بازارچه ها، گسترش فرهنگ تولیدو ایجاد خودباوری و اعتماد به نفس دانش آموز است وی افزود : در این بازارچه ها  دانش آموزان  برای ورود به بازار کار مهارت می آموزند.

مدیر آموزش پرورش شهرستان لنگرود نیز در ادامه گفت : در نظام‌های آموزش نوین، یادگیری مهارت در کنار تحصیل دانش‌آموزان برای ساختن آینده‌ای بهترحائز اهمیت است

جمشید لاهوتی با اشاره به  اجرای طرح «ایران مهارت» گفت: این طرح در لنگرود بعنوان اولین شهرستان دراستان گیلان به اجرا درآمد وبسیار مورد استقبال قرار گرفت

این مقام مسئول خاطر نشان کرد :  امروز در جمعه بازار پارک فجر لنگرود  هر مدرسه یک غرفه داشت که دراین بازارچه ها دانش آموزان محصولات خود را به شیوه های مختلف تبلیغاتی بفروش رساندند .

وی با اشاره به توانمندی مدیران مدارس  این شهرستان گفت: آموزش و پرورش با همکاری و همفکری مدیران تلاشگر تاکنون در اجرای طرح‌های مختلف و پیشبرد اهداف آن موفق عمل کرده است و این طرح را نیز با همّت و تلاش بیشتر انشاءا… با موفقیت هرچه تمامتر اجرا خواهند کرد.

خبر / آمنه جعفری

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی