رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • یکشنبه ۴ خرداد ۱۳۹۹
  • الأحد ۱ شوال ۱۴۴۱
  • 2020 Sunday 24 May

به گزارش خبرنگار لنگرودنیوز ،امام جمعه لنگرود،رییس دادگستری و دادستان شهرستان لنگرود از روند رسیدگی و وضعیت بیمارستان امینی بازدید کردند. دکتر غلام پور رئیس شبکه بهداشت و درمان لنگرود در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان گفت: خوشبختانه تجهیزات ماسک n95 و دستکش و دیگر اقلام برای کادر درمان تهیه شد با توجه اینکه روزهای اول به […]

به گزارش خبرنگار لنگرودنیوز ،امام جمعه لنگرود،رییس دادگستری و دادستان شهرستان لنگرود از روند رسیدگی و وضعیت بیمارستان امینی بازدید کردند.

دکتر غلام پور رئیس شبکه بهداشت و درمان لنگرود در خصوص آخرین وضعیت بیمارستان گفت:
خوشبختانه تجهیزات ماسک n95 و دستکش و دیگر اقلام برای کادر درمان تهیه شد با توجه اینکه روزهای اول به دلیل احتکار در بازار برای تهیه آن دچار مشکل شده بودیم،خبر خوب اینکه روزانه ۲ کامیون اکسیژن در بیمارستان تخلیه داریم مختص به بیماران کرونا که در روند درمانی این عزیزان موثر است.

دکتر غلامپور در ادامه گفت: روزانه بین ۱۵ الی ۲۰ ترخیصی داریم و به همین میزان شاید کمی بیشتر بیماران مراجعه کننده جعت بستری با علایم مشکلات حاد تنفسی داریم که به لحاظ تراز به شرایط برابر رسیدیم.
دکتر غلامپور پیامی هم برای شهروندان داشت:
خواهش میکنم که به توصیه های پزشکی برای پیشگیری از کرونا دقت کنیم و شهروندان در خانه بمانند،تردد ها را کاهش دهیم،بجز در موارد ضروری از منازل خارج نشویم ،شستشوی مداوم دست ها به مدت ۲۰ ثانیه با آب گرم و مواد شوینده، استفاده از مایعات داغ مثل چای دارچین و زنجبیل نیز توصیه می شود.
ضرفیت پذیرش بیمار در هر بیمارستانی محدود است و با توجه به طول درمان بیماری کرونا کوید۱۹ تنها و تنها با کمک به یکدیگر و خود مراقبتی می توانیم از این مرحله عبور کنیم. غلامپور همچنین از یک رسانه ی محلی شهرهای همجوار که جهت برهم زدن جو افکار عمومی اقدام به نشر مصاحبه هفته قبل از او کرده بود انتقاد کرد.

دکتر غلامپور و آقای حسام مدیریت بیمارستان امینی به همراه مسئولین در بازدید از بیمارستان امینی از تلاش های شبانه روزی پرسنل اورژانس و بیمارستان امینی تقدیر کردند و به خصوص از دکتر علی معصومی متخصص عفونی قدردانی کردند.

آقای حسام مدیریت بیمارستان امینی لنگرود از همراهان بیماران با علائم مشکلات حاد تنفسی کرونا خواست همراه بیمار نمانند تا زنجیره ارتباطی کرونا را قطع کنیم و از انتشار بیشتر ویروس به دیگر اعضاء خانواده جلوگیری کنیم.

دکتر یوسفی رئیس دادگستری شهرستان لنگرود در این بازدید گفت: با توجه به دستورات ریاست دادگستری استان گیلان مبنی بر ورود روسا و دادستان‌های حوزه قضایی به موضوع احتکار لوازم بهداشتی و همچنین بازدید از مرکز درمانی با توجه به گسترش بیماری کرونا و نحوه رسیدگی به بیماران، بازدید میدانی از تنها بیمارستان این شهرستان به عمل آمد.

حجت الاسلام نقوی امام جمعه لنگرود گفت: از رسانه ها انتظار داریم تلاش کادر درمان و پرسنل اورژانس و بیمارستان به اطلاع مردم رسانیده شود، امام جمعه لنگرود همچنین ضمن بازدید از پیش اعلام نشده برای سومین بار از بخش‌های مختلف بیمارستان امینی افزود: از مجاهدت‌های شبانه روزی تیم پرستاری و پزشکی بیمارستان لنگرود قدردانی می‌کنم.

دادستان عمومی و انقلاب لنگرود گفت: دستگاه قضایی به منظور پیشگیری از تضییع حقوق مردم، مطابق قانون و با در نظر گرفتن شأن و جایگاه پزشکان، پرونده‌های قصور پزشکی را پیگیری می‌کند.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود اظهار داشت: کمبود امکانات و تجهیزات در بیمارستان‌ها سبب می‌شود پزشکان،پرستاران و کادر درمان نتواند روند بیماری را به خوبی معالجه کنند که در این میان اگر بیمار به این دلیل با مشکل مواجه شود، رئیس بیمارستان و رئیس شبکه بهداشت تحت تعقیب قضایی قرار می‌گیرند.

سید هاشم میرحسینی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان لنگرود در خصوص کمک به تسریع در تهیه اقلام مورد نیاز بیمارستان گفت پیگیری های لازم صادر شد.

بیشتر بخوانید:
ورود مدعی العموم در خصوص تامین تجهیزات پزشکی و بهداشتی بیمارستان‌ لنگرود برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا

لینک خبر:
http://langroudnews.com/?p=12875

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمارعنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
833
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
796
روز گذشته
سورتمه لنگرود