رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 11 خبر
  • سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹
  • الثلاثاء ۴ صفر ۱۴۴۲
  • 2020 Tuesday 22 September

لنگرودنیوز؛ افشین آشناور ، اهل استان گیلان و شهر فومن، سرباز هنگ مرزی پیرانشهر بود. این مرزبان گیلانی روز گذشته ۵ مرداد ماه حین اجرای گشت و کمین و انجام مأموریت محوله در مرز پیرانشهر به شهادت رسید. استاندار گیلان در پی شهادت سرباز وظیفه شهید افشین آشناور مرزبان غیور گیلانی در استان آذربایجان غربی، […]

لنگرودنیوز؛

افشین آشناور ، اهل استان گیلان و شهر فومن، سرباز هنگ مرزی پیرانشهر بود. این مرزبان گیلانی روز گذشته ۵ مرداد ماه حین اجرای گشت و کمین و انجام مأموریت محوله در مرز پیرانشهر به شهادت رسید.

استاندار گیلان در پی شهادت سرباز وظیفه شهید افشین آشناور مرزبان غیور گیلانی در استان آذربایجان غربی، پیام تسلیتی صادر کرد.
 متن پیام تسلیت دکتر ارسلان زارع به این شرح است:
بسم رب الشهداء و الصدیقین
خبر شهادت مرزبان غیور گیلانی کشورمان، سرباز وظیفه افشین آشناور که حین گشت زنی در مرز پیرانشهر استان آذربایجان غربی به فیض عظیم شهادت نائل آمد؛ موجب تألم شد.
سربازان جان بر کف در مرزهای کشور به صورت بی‌وقفه در تلاشند تا این سرزمین را از کوچک‌ترین گزند بدخواهان در امان نگاه دارند و دشمنی‌های پایان‌ناپذیر بدخواهان مردم و معاندان نظام جمهوری اسلامی و عجز، ناتوانی و عصبانیت آن فرومایگان در مقابل اراده، عزم و همدلی ملت شریف و غیور ایران اسلامی، ناچیز است.
اینجانب ضمن محکومیت این اقدام تروریستی، شهادت مرزبان گیلانی « سرباز وظیفه افشین آشناور» را به خانواده آن شهید گرانقدر و مردم شریف استان گیلان خصوصاً شهرستان فومن تسلیت عرض نموده و برای بازماندگان معزز از درگاه ایزدمنان، صبر مسألت می‌نمایم.

افشین آشناور مرزبان گیلانی در پیرانشهر به شهادت رسید

افشین آشناور مرزبان گیلانی در پیرانشهر به شهادت رسید

اخبار مرتبط