رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۳۰ شهریور ۱۳۹۸
  • السبت ۲۱ محرم ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 21 September

به گزارش خبرنگار جامعه خبری تحلیلی لنگرود، روز قدس، روز حیات اسلام و تجلی وحدت و همدلی مسلمانان در دفاع از آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف است. امسال نیز آحاد مردم مومن و روزه‌دار شهرستان لنگرود همگام با مسلمانان جهان پرشورتر از همیشه در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و ضمن لبیک به فرمان […]

به گزارش خبرنگار جامعه خبری تحلیلی لنگرود، روز قدس، روز حیات اسلام و تجلی وحدت و همدلی مسلمانان در دفاع از آرمان فلسطین و رهایی قدس شریف است.

امسال نیز آحاد مردم مومن و روزه‌دار شهرستان لنگرود همگام با مسلمانان جهان پرشورتر از همیشه در راهپیمایی روز قدس شرکت کرده و ضمن لبیک به فرمان تاریخی امام راحل و تجدید میثاق با مقام معظم رهبری، جنایات اسرائیل غاصب را محکوم و از حقوق ملت مظلوم و ستم‌دیده فلسطین دفاع می کنند.

در شهرستان لنگرود هم راهپیمایی روز قدس در چهار نقطه لنگرود، کومله، اطاقور و شلمان برگزار می شود.

مسیرهای راهپیمایی در لنگرود سپاه پاسداران،خیابان امام خمینی(ره)، خیابان شهید بهشتی، مسجد جامع با سخنرانی حجت الاسلام سلیمانی، امام جمعه لنگرود برگزار می شود.

راهپیمایی در کومله از جلوی شهرداری، خیابان ۲۴ متری، خیابان مدرس، مسجد جامع با سخنرانی حجت الاسلام محیطی، امام جمعه کومله برگزار می شود.

مسیر راهپمایی روز قدس در اطاقور حوزه مقاومت بسیج، خیابان امام خمینی(ره)، خیابان شهید رجایی، مسجد جامع اطاقور با سخنرانی حجت الاسلام امین، امام جمعه بخش اطاقور است.

در شلمان هم مسیر راهپیمایی از حوزه مقاومت بسیج، خیابان شهرداری، خیابان آیت الله خامنه ای، خیابان امام خمینی(ره)، گلزار شهدا با سخنرانی حجت الاسلام آل حبیب، امام جمعه موقت کومله برگزار می شود.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
587
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
550
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی