رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 0 خبر
  • شنبه ۲۶ مرداد ۱۳۹۸
  • السبت ۱۵ ذو الحجة ۱۴۴۰
  • 2019 Saturday 17 August

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان از اعزام ۱۵۰ مبلغ دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد. حجت‌الاسلام عباس صباحی در گفت و گو با ایسنا- منطقه گیلان،با تاکید این‌که مقوله فرهنگ در هر جامعه‌ای همچون حریم سیاسی دارای اهمیت است و نباید اجازه داد از بیرون به اصول […]

108561

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان از اعزام ۱۵۰ مبلغ دینی به مناطق شهری و روستایی این شهرستان در ماه مبارک رمضان خبر داد.

حجت‌الاسلام عباس صباحی در گفت و گو با ایسنا- منطقه گیلان،با تاکید این‌که مقوله فرهنگ در هر جامعه‌ای همچون حریم سیاسی دارای اهمیت است و نباید اجازه داد از بیرون به اصول فرهنگی ضربه وارد شود، اظهار کرد:متاسفانه قدرت‌های غربی با تمام ابزارها و تکنولوژی‌ها سعی در اضمحلال فرهنگ هایی دارند که با منافع ضد انسانی آنها در تضاد باشد و طبیعتاً کشور ما نیز در تیر رس این تهاجم فرهنگی بیگانه قرار دارد و وظیفه همه نهاد های فرهنگی و دینی صیانت از آرمان‌های انقلابی و اسلامی است.

وی تصریح کرد:فرهنگ و تمدن بشری دارای جنبه مادی و معنوی است، این دوگانگی به دلیل وجودِ دوبعدی انسان است؛ انسان در عین حال که موجودی مادی و طبیعی بوده، دارای جنبه معنوی و فراطبیعی است و آن دسته از فنون، دانش‌ها، هنرها و فعالیت‌های فکری که درباره حیات طبیعی انسان است جنبه مادی فرهنگ و تمدن را تشکیل می‌دهد و آن چه در زمینه امور معنوی و ارزشی زندگی است،جنبه معنوی فرهنگ و تمدن را می‌سازد .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی لاهیجان خاطرنشان کرد:همزمان با ماه مبارک رمضان ۱۵۰ نفر از مبلغین و مبلغات به مساجد و مراکز جمعیتی شهرستان اعزام شدند که از این میان ۳۵ نفر از دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم، ۵ نفر از حوزه علمیه خراسان رضوی، ۱۶ نفر از روحانیون طرح استقرار و بقیه روحانیون بومی بودند.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
552
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
515
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی