رفتن به بالا
  • تعداد اخبار امروز : 1 خبر
  • شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۸
  • السبت ۱۹ صفر ۱۴۴۱
  • 2019 Saturday 19 October

حجت‌الاسلام صادق دوستار از برنامه ریزی لازم برای ۵۰ برنامه فرهنگی تبلیغی در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در سال ۹۷ خبر داد. حجت‌الاسلام صادق  در گفت‌و گو با ایسنا- منطقه گیلان،با اشاره به مهم بودن پیشگیری از مواد مخدر اظهار کرد:وضعیت اعتیاد اعم از توزیع موادمخدر،تعداد معتادان و آسیب‌های ناشی از این […]

106987

حجت‌الاسلام صادق دوستار از برنامه ریزی لازم برای ۵۰ برنامه فرهنگی تبلیغی در راستای پیشگیری و مبارزه با مواد مخدر در سال ۹۷ خبر داد.

حجت‌الاسلام صادق  در گفت‌و گو با ایسنا- منطقه گیلان،با اشاره به مهم بودن پیشگیری از مواد مخدر اظهار کرد:وضعیت اعتیاد اعم از توزیع موادمخدر،تعداد معتادان و آسیب‌های ناشی از این پدیده ویرانگر خصوصاً متزلزل شدن بنای خانواده از نگرانی‌های جدی احاد مردم و از دغدغه‌های اصلی مسئولین ارشد نظام و کشور است .

وی با بیان اینکه چرا جامعه ما با این همه تلاش‌ها،جا نفشانی‌ها،فداکاری‌ها و هزینه‌های سرسام آور نتوانسته است تاثیری جدی بر جلوه‌های شوم پدیده اعتیاد داشته باشد،تصریح کرد:سوالی اساسی که جای تامل دارد این مبارزه بیش از اینکه نیازمند برگزاری جلساتی خشک و بی‌نتیجه و صرفا ارائه آمار و ارقام در قالب جلسات شورای هماهنگی مبارزه با موادمخدر باشد نیازمند حضور مردم در پای کار است .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت تأکید کرد:امروز فرزندان قربانی این بلای خانمانسوز شده اند که با شیوع این بیماری و آسیب پذیر بودن خانه و خانواده، این بچه‌ها هستند که باید قربانی شوند و تاکنون آمارها نشان می‌دهد این قشر معصوم بیشترین آسیب را متحمل شدند.

عضو شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان رشت با اشاره به برنامه‌ریزی لازم از سوی اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان در راستای پیشگیری و مبارزه با بزرگترین آسیب اجتماعی،گفت:با هماهنگی‌های به عمل آمده در سال ۹۷، ۵۰ برنامه فرهنگی و تبلیغی در دست اجراء است .

وی اجرای کارگاه‌های آموزشی در مساجد را از مهمترین برنامه‌های این اداره در سال ۹۷ برشمرد و خاطرنشان کرد:برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخد در ۲۰ مسجد و ۵ مرکز کانون فرهنگی تبلیغی از برنامه‌های این اداره در راستای پیشگیری از مواد مخدر خواهد بود .

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت ادامه داد:کارگاه آموزشی ویژه مبلغات سنتی،مداحان،مسئولین هیئت‌های مذهبی و روحانیون مستقر از دیگر برنامه‌های ویژه این اداره در امر مبارزه با آسیب‌های اجتماعی است که در طول سال به مرحله اجراء در می‌آید .

حجت‌الاسلام دوستار در پایان،اطلاع‌رسانی و آگاه سازی جوانان و نوجوانان را بسیار مهم دانست و تأکید کرد:نشست هم اندیشی با جوانان و با حضور مسئولین شهرستان با موضوع مبارزه با آسیب‌های اجتماعی و هم چنین گفتمان‌های دانش آموزی در سطح مدارس از برنامه‌های آموزشی و فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان رشت در سال ۹۷ است که تمهیدات لازم برای اجرای آن اتخاذ شد.

اخبار مرتبطوعده گاه مسئولین

روز شمار عنوان وعده
تحقق
یافته
پروژه کنارگذر لنگرود
615
روز گذشته
افتتاح بیمارستان جدید لنگرود
578
روز گذشته
سورتمه لنگرود
تحقق
یافته
وعده وام ۱۰ میلیونی خرید لوازم خانگی